KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Aralık ayının en şanslı burçları belli oldu! Aşk, kariyer ve para sizinle olacak

  Astrolojiye göre günlük, haftalık ve aylık burç yorumları yakından takip ediliyor. Hayatımıza büyük oranda etkileri olan burcumuz bazen yol gösterici olabiliyor. Aralık ayını aşk, para ver kariyer gibi önemli konularda daha şanslı geçirecek burçlar belli oldu. Aralık ayında şansın ve bahtın kendilerinden yana olacağı burçlar haberimizde.

  Astrolojiye göre burçlar kişinin karakteristik özelliklerinin yanında aşk, iş ve parasal konularını da etkileyebiliyor. Bu bağlamda günlük, haftalık ve aylık burç yorumları ile olabilecekleri önceden öngörebilirsiniz. İşte aralık ayını şanslı geçirecek burçlar ve dikkat etmesi gerekenler...

  KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN)

  koç burcu

  Aralık ayında kariyer hayatınız ve toplum önünde görünen yüzünüzden yana oldukça güzel etkiler alıyorsun. Bekar olanlar için ciddi birliktelikler, evli olan ve bebek planları olanlar için bebek gündemleri, evli ve çocuğu olanlar ise kariyer hayatlarında olumlu finansal kazançları olan gelişmeler yaşayabilirsin. Ruhsal olarak dönüşüm ve şifa noktasında da oldukça şanslı bir ay yaşayabilirsin. Vergi, kredi, nafaka, tazminat, eş geliri ve sigorta işlemleri ile ilgili gelişmeleriniz olabilir. 8,18 ve 27 aralık senin için oldukça güzel günler olabilir.

  ASLAN BURCU (22 TEMMUZ-23 AĞUSTOS)

  aslan burcu

  İş yaşamında, belediyeler ve öğretmenler noktasında, sağlık alanında ve gündelik hayatında olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. Çocuklarından yana destek göreceğin bir ay olabilir. Ev içi tadilat, tamirat girişimlerin olabilir ve istediğin sonucu olabilirsin. Ev almak gibi planı olanlar bu ay içerisinde eş gelirinden, miras ya da kredi noktasında olumlu destekler alabilirsin. 6,18,27 ve 30 Aralık tarihlerinde daha şanslı olduğunu hissedebilirsin.

  YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK)

  YAY BURCU

  Bu ay güneş senin burcunda seyahat ediyor. Dolayısıyla hayatının bir çok alanında aydınlanmalar yaşayabilirsin. Bekar olanların hayatlarına yeni birliktelikler dahil olabilir. Çekiliş ve riskli yatırımlardan yana şanslar elde edebilirsin. Çocuk düşüncesi olanların bu ay daha fazla gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Bu ay içerisinde kendine olan güvenin noktasında oldukça iyi hissedebilirsin. Finansal kazançlar noktasında destekleniyorsun. Bazı ruhsal dönüşümler yaşamak zorlayıcı olabilir ama gün sonunda o dönüşümlerin meyvesini yiyebilirsin. 3,8,25 ve 27 Aralık tarihlerinde bu konuları daha yoğun hissedebilirsin hayatında.

  En Çok Aranan Haberler