HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bugün sağlık ocakları açık mı, yarım gün mü? 20 Nisan 2023 arefe günü ve Ramazan Bayramı'nda sağlık ocakları çalışıyor mu? İşte çalışma saatleri!

Arefe günü sağlık ocaklarının çalışıp çalışmadığı merak konusu oldu. Ramazan Bayramı çalışma durumları değişiklik gösterebiliyor. Birçok kişi arama motorlarında arefe gününe ilişkin araştırma yapıyor. Peki, bugün sağlık ocakları açık mı, yarım gün mü? Arefe günü ve Ramazan Bayramı'nda sağlık ocakları çalışıyor mu?

Bugün sağlık ocakları açık mı, yarım gün mü? 20 Nisan 2023 arefe günü ve Ramazan Bayramı'nda sağlık ocakları çalışıyor mu? İşte çalışma saatleri!

Arefe günü ve bayramda sağlık ocaklarının açık olup olmadığı merak edildi. Konuya ilişkin detaylar merak konusu oldu. İşte, arefe ve Ramazan Bayramı'nda sağlık ocaklarında son durum...

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

AREFE GÜNÜ SAĞLIK OCAKLARI ÇALIŞIYOR MU?

Arefe nedeniyle sağlık ocaklarının yarım gün hizmet vermesi bekleniyor. Arefe gününde birçok kurum öğleden sonra kapalı olacak. Sağlık ocakları, eczane, ve hastaneler in geçtiğimiz sene olduğu gibi Ramazan Bayramı arefesinde 12.30'a kadar açık olması bekleniyor. 12.30'dan sonra yalnız hastanelerin acil servisleri hizmet verecek.

RAMAZAN BAYRAMI'NDA SAĞLIK OCAKLARI HİZMET VERECEK Mİ?

Sağlık ocakları Ramazan Bayramı boyunca kapalı olacak.

2023 RAMAZAN BAYRAMI TARİHLERİ

Ramazan ayı 2023 yılında Mart ayına denk geldi. 23 Mart günü başlayan oruç 20 Nisan günü sona erecek. Ramazan Bayramı tarihleri ise şöyle:

Ramazan Bayramı arefesi 20 Nisan Perşembe
Ramazan Bayramı 1. Gün - 21 Nisan Cuma
Ramazan Bayramı 2. Gün - 22 Nisan Cumartesi
Ramazan Bayramı 3. Gün - 23 Nisan Pazar

En Çok Aranan Haberler