KADIN

Aslan burcu yıllık yorum 2021... Aslanların 2021'de aşk, sağlık, para ve iş durumu! Aslan burcunu 2021'de neler bekliyor?

Son dakika Aslan burcu 2021 yorumu... Eğlenceli ve güçlü kişiliği ile kabul ettiğimiz Aslan burcunu 2021 yılında neler bekliyor? 2020 yılının bitmesinin ardından, 2021 yılında Aslan burçlarında kariyer planlaması ve maddi kazançlar ön plana çıkıyor. Aslan burçlarının 2021 yılında aşk, iş, sağlık, kariyer ve para durumu nasıl olacak? Uzman Astrolog Merve Rençber yorumladı... İşte Aslan burcu yıllık yorumu 2021...

Son dakika Aslan burcu 2021 yorumu... Bu yıl içerisinde alacağınız kararlarda, gideceğiniz yerlerde etkili olan burç yorumlarımızı yıllık olarak yorumlamaya devam ediyoruz. Yeni yıla girerken yıllık burç yorumlarını merak eden Mynet okuyucularına özel Aslan burcu 2021 yorumumuzu hazırladık... Her yıl olduğu gibi bu yılda yeni yıla girerken yeni umutlar, istekler, kariyer planlamaları, evlilik, spor, diyet, yatırımlar gibi birçok konuda kararlar alacağız. Yeni yılda bu kararların birçoğunu yerine getirmek için çalışmalar yapacağız. Peki 23 Temmuz - 22 Ağustos tarihleri arasında doğan Aslan burçlarını bu yıl neler bekleyecek? Aslan burcu 2021 yıllık yorumunda nasıl gelişmeler olacak? 2021 yıllık burç yorumlarında Aslan burcunun sağlık ve kariyeri nasıl olacak? Aslan burcunun yıllık 2021 yorumunda para yorumunda hareketlilik görülüyor. İşte Aslan burcu 2021 yorumu ve burç yorumları...

2021 YILINDA GÖKYÜZÜNDE NELER YAŞANACAK, ASLANLAR NASIL ETKİLENECEK?

Bu yıl gökyüzünde gerçekleşecek olaylar şu sırayla gerçekleşecek; Kova burcunda yıl boyunca Satürn'ün ilerlemesi Aslan burçlarını da etkileyecek. 30 Ocak - 22 Şubat tarihlerinde Kova burcunda gerçekleşecek olan Merkür retrosu Aslan burcunda da etkilerini gösterecek. 13 Mayıs'ta Balık burcunda kendini gösterecek olan jüpiter, 28 Temmuz tarihinde Balık burcundan ayrılacak. 29 Mayıs - 22 Haziran tarihlerinde İkizler burcunda Merkür gerileyecek. Aslan burcunu da etkileyecek bu durumun ardından 26 Mayıs tarihinde Ay Tutulması gerçekleşecek. Aslan burcuyla birlikte tüm burçları etkileyecek olan Güneş tutulması ise 2021 yılının 10 Haziran tarihinde gerçekleşecek. Ardından 27 Eylül'de Terazi burcunda gerileyecek olan Merkür, bu hareketini 18 Ekim tarihine kadar sürdürecek. 2021'de Aslan burcunu etkileyecek olaylardan birisi de, Boğa burcunda 19 Kasım tarihinde gerçekleşecek olan Ay Tutulması olacak. 2021 yılının son Güneş Tutulması ise 3 Aralık tarihinde Yay burcunda yaşanacak. Gökyüzünde 2021 yılında gerçekleşecek tüm bu olaylardan Aslan burçları da etkilenecek. İşte 2021 gökyüzü hareketlerinden Aslan burçlarının nasıl etkileneceğine dair hazırladığımız, Aslan burcu 2021 yorumu...

ASLAN BURCU 2021 YORUMU

ASLAN BURCU 2021 YORUMU

Satürn yıl boyunca Kova burcunda ilerliyor. İlişkiler ve ortaklıklar alanınızda yıl boyu seyahat edecek Satürn, bu alanlarda köklü ve kalıcı değişimleri getirecek. Artık ilişkilerinizde doğru seçimler yapmak, doğru kişilerle olmak önemli hale gelecek. İlişki kurmayı yeniden öğrenecek, insanlara daha farklı yaklaşmaya başlayacaksınız. Doğru ilişkiler içinde olmak, doğru insanlarla bir arada olmaya önem vermek artık göreviniz. Zira yanlış ilişkiler yok olmaya mahkum olacaktır. Satürnün bu alanınızdaki ziyareti, karşınıza daha elle tutular adayların, partnerlerin çıkmasını sağlayabilir. Süregelen ilişkileriniz ise doğru olduğu takdirde evliliğe ve resmiyete gidebilir. İlişkilere daha ciddi bir gözle yaklaşma zamanı.

Köklü değişimleri getiren Satürn & Uranüs ve Jüpiter & Uranüs arasındaki açı, Ocak ve Şubat aylarında ilişkilerde bir temizlenme ve yenilenme sürecini getirecek. Bu aylarda bir ortaklık veya bir dostluk ilişkiniz kopuşa gidebilir. Doğru bir ben-sen dengesi, doğru bir alma-verme dengesi bu dönemde daha önemli olacak. Beraberinde ise bu aylarda tanışacağınız kişiler, daha önce karşılaşmadığınız tarzda, sıra dışı ve farklı karakterler olabilir. Maddi yönden güçlü kişiler karşınıza gelebilir.

MERKÜR RETROSUNUN ASLAN BURCUNA ETKİSİ

30 Ocak - 22 Şubat aralığında Kova burcunda Merkür retrosu olacak. İlişkiler alanınızda yaşanan bu retro, eski aşkları, eski ilişkileri ve eski dostları tekrar gündeminize taşıyacak. Geçmişe gittiğinizi, geçmişi daha sık hatırladığınızı fark edebilirsiniz. Süregelen ilişkilerde ise eski konular konuşulabilir, geçmişi yad edebilirsiniz. Bu süreçte her türlü ilişkide iletişiminize özen göstermeli, pişman olunacak sözler sarf etmekten kaçınmalısınız.

JÜPİTER'İN ASLAN BURCUNA ETKİSİ

Jüpiter yılın büyük bir kısmında Kova burcunda ilerliyor. İlişkiler alanınızda ilerleyecek olan bir diğer gezegen Jüpiter. 2020 yılının sizin için çok fazla ilişkilerden bahsettiğini süreçle birlikte görebilirsiniz. Bu transit, yılın ilk günlerinden itibaren sosyal çevrenizde değişim, büyüme ve hareketlenme yaratabilir. Farklı karakterlerde, farklı ortamlardan ve farklı kültürlerden pek çok çevre yapabilirsiniz. Bu yıl hayatınıza girecek partner, arkadaş veya tanıdıklar dini ve spiritüel yanı güçlü, yabancı kültürlerden, aile bağları güçlü ve iş hayatında başarılı kişiler olabilir.

Jüpiter, 13 Mayıs - 28 Temmuz aralığında kısa bir süreliğinde Balık burcunda ilerleyecek. Bu süreçte finansal konularda bolluk ve bereket artabilir. Müşteri bazlı iş yapanlar için kazançlar artabilir. Yatırımlardan kazanç ve kayıplar daha büyük olabilir.

2021'DE ASLAN BURCUNUN AŞK HAYATI

29 Mayıs - 22 Haziran aralığında İkizler burcunda Merkür geriliyor. Bu retro sürecinde sosyal çevrenizde hızlı değişen dengeler ile karşılaşabilirsiniz. Kısa süreliğine bazılarıyla daha yakın bir ilişki kurabilir, kısa süreliğine bazılarıyla mesafeleşebilirsiniz. Bu dönemde ilişki başlatmaktan kaçınmalısınız. Zira geçici bir ilişkiden bahsedebilir. Aşk-arkadaşlık arasında kalan bir ilişki gündeme gelebilir.

2021'DE ASLAN BURCUNUN İŞ HAYATI

26 Mayıs tarihinde Yay burcunda Ay Tutulması, 10 Haziran tarihinde İkizler burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmalar aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde, sosyal çevrenizdeki dengede değişimler getirecek. Önemli tanışmalar yaşayabilir, ilginizi, merakınızı uyandıran; daha yüksek bir hevesle başlayacağınız bir ilişkinin içinde kendinizi bulabilirsiniz. Eskiyi bırakma zamanı. Yeni bir sosyal ortama katılabilirsiniz.

27 Eylül - 18 Ekim aralığında Terazi burcunda Merkür geriliyor. Bu tarih aralığında kararsızlık ve ikilemleriniz artabilir. Araçlar ve teknolojik aletlerle ilgili karışıklıklar, kazalar ve hasarlar gündeme gelebilir. Daha titiz ve dikkatli olma zamanı. Yeni teknolojik alet alımlarından ise kaçınmalısınız. Finansal konularda dengede kalmaya çalışabilirsiniz.

ASLAN BURCUNUN 2021'DE KARİYERİ VE PARA YORUMU

19 Kasım tarihinde Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Yıl boyunca İkizler-Yay aksında gerçekleşen tutulmaların aksine bu tutulma, yıl içerisindeki rotamızı değiştirecek, yılın enerjisinin dışında bir çizge olacak. Bu tutulma ise kariyerinizde eski bir dönemin kapanışına işaret ediyor. Artık yeni bir yolda seyredebilir, yeni bir sosyal statüde olabilirsiniz. Evlilik ve boşanma gibi resmi konular gündeme gelebilir.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön