Ayşe öğretmen 6 aylık bebeğiyle hapse giriyor

TV programında 'terör propagandası' yaptığı suçlamasıyla 15 ay hapis alan öğretmen Ayşe Çelik cuma günü hapse girecek. 6 aylık bebeği Deran’ı da cezaevine götürecek Ayşe öğretmen, sözlerinden pişman olmadığını söyledi

Ayşe öğretmen 6 aylık bebeğiyle hapse giriyor

Diyarbakır’da, Ocak 2016’da telefonla bağlandığı Beyaz Show programında “Ülkenin doğusunda yaşananların farkında mısınız? Çocuklar ölmesin, anneler ağlamasın” dediği için ‘Terör örgütü propagandası’ndan 1 yıl 3 ay hapse çarptırılan öğretmen Ayşe Çelik, cezaevine hazırlanıyor. Çelik, cezanın Yargıtay’da onanmasının ardından avukatı aracılığıyla infazın ertelenmesi yönünde başvuru yapmıştı. Cezanın infazı, 20 Nisan’a ertelenmişti.

Gazete Habertürk'ten Mehmet Kayahan'ın haberine göre 11 ay hapis yatacağı belirtilen Çelik 6 aylık bebeği Deran’ı da cezaevine götürme kararı aldı. Çelik’in avukatı Mahsuni Karaman, Çelik’in sözlerinin arkasında olduğunu, pişman olmadığını, sözlerinde suç unsuru bulunmadığını ve her zaman “Çocuklar ölmesin” diyeceğini söylediğini bildirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
Ne güzel işte...keşke çıkmamak üzere girse Geberen hainleri savunan hain Başlığı da öyle bir atmışsınız ki Ayşe öğretmen hapse giriyor..oyyy üzüldm Ne öğretmeni yahu terörist Ayşe cezaevine giriyor
@atammetehan lan cahil ne savunmuş kimseyi savunmamış bir anne olarak üzülmüş çocuklar ölmesin demiş
Kimse istemez çocukların ölmesini ama sizin çocuklar ölmesin lafının altında ne söylemek istediğiniz ortadadır.Size değilde o minik 6 aylık yavrunuz adına üzüldüm.
hiç önemli değil içerideki diğer örgüt elemanları onlara bakar siz kaygılanmayın bu şerefsiz kevaşede onlara okuma yazma öğretir
Adalet birilerinin kuklası olunca normal sonuç.hirsizlar dışarda çocuklar ölmesin diyenler içerde hem de hiçbir erteleme olmadan resmen intikam aliyor birde ülkede herşey serbest diyen sanatçı soytarılarina sormak lazım bu olayi???
keşke savaş deseydin bu ülkede barış demek yasak
Ne oldu şimdi hemen şirin göster devleti kötüle bebek acitasyon geçin bunları bu kalleşlerin savunduğu hendekçiler onlarca ana kuzusunu şehid etmedi mi? Onlar halka zulmetmedi mi? Gidecek yatacak cezasını çekecek. Teröre destek veren herkes cezasını çekecek. Bu iş başka türlü bitmez.
ohh olsun
neden hala öğretmen diye hitap ediyorsunuz bunun öğretmenliğinden yetiştirdiği öğrenciden ne olurki terörist olur kendi gibi..
Yaaaa he he öğretmen..zaten bu ülkede kimki iktidarı suçlar bir vaziyette laf söylesin hemen iktidar karşıtları onu savunur..ister VATAN HAYİNİ olsun ister solcu ister sağcı olsun..zihiniyetinide bir kenara bırakır sadece ve sadece eleştiren haklıdır.. o zaman bizim kaç askerimiz şehit oldu..hiç kalkıpta iktidar karşıtı bir kişi dedimi o askerlerde bizim evladımız sen nasıl TÜRK ASKERİNİ SUÇLARSIN..yok neden çünkü sözde adı öğretmen olan bu varlık TÜRK ASKERİ ni orada katliam yapıyormuş gibi lanse etti..
Bir anne olduğu için Üzülüyorum, Ama Binlerce Masum İnsanın Annenin yüreğini yakan yavrusuna kadar katleden bir Terör örgütünü destekleyen Bu kadını veya insanları lanetlemek geliyor içimden, İlk önce Katlettikleri yüzlerce bebeği bir düşünsünler Timsah gözyaşları dökmenin bir anlamı yok, bunlar lanetlenmiş bir topluluğun insanları o yüzden konuştukları şeyi gerçekten vicdanlarında hissederek söylemeleri gerekiyor e tabi oda bu insanlarda zaten yok.
Çocuklar olsün malta ya para kaçıran,man adasında dalevereli işler yapan besili çocuklar semirsin.
eğer bu kadına adalet iletildi ise aynı adaletten, bu cezayı verenlere de gidecektir inşallah. adaletle kalkınacağız adaletle. biz batıyoruz.
bence 24 yıl ağır hapisle cezalandırılsaydı... ama önce meslekten de atılsaydı... bu zihniyettekilere çocuklarımızı emanet edemeyiz... buda tererösttür kesin hdp lidir...
Zaten sürekli çocuklar ölmesin, kardeşlik, barış derler. İlk fırsatta arkadan vururlar, bizim çocuklarımız, gençlerimiz ölür. Örneğini çözüm sürecinde gördük, kimse boş yapmasın. Hak ettiği cezayı almış. Polis lojmanı önünde kahpece bomba patlatırlar, çocuklar bebekler ölür, sivil kadınlar ölür. Ne zaman ki bunu yapanlara karşı operasyon yaparız. Yok efendim analar ağlamasın, çocuklar ölmesin, silah sesinden çocuklar uyuyamıyor zırvaları.
Açıklamasını şimdi birdaha dinnledim Ayşe nin dinledim. Türkiyenin dogu güneydoğunda doğmamış bebekler çocuklar anneler öldürüyor. ajitasyona dezenformasyona bak. Sanki oralarda hendekler kazılmamış sözde özeklik ilan edilmemiş vahşi batının verdiği silahlarla ülkeye teröristlerce bölünmeye çalışılmamış hiç bir problem yokmuş herkes evinde otururken askerin ve polisin kafısına esmiş hadi evlere girip insanları öldürelim demişler. Sen öğretmen olamazsın bundan sonrada yapamayacaksin sen çocuk ve genç beyinleri zehirlersin. Senin gibilere azbile bu ceza beter olursun inşallah. Bebeğine yazık.
hainleri nasıl öğretmenlik imkanı veriliyor
Çocular ölmesin asker polis ölsün öylemi? Senin yetiştireceğin öğrenci de senin gibi olur.
Bu kasari önce meslekten men ediceksin,sonra müebbet vereceksin.6 aylık nice bebekler öksüz,yetim anneleri dul kaldı.bunkarin hesabını kim verecek...
cahiller sürüsü siz samanınızı yiyin başka bir işe yaramazsınız
girsin bencede bunun yetiştireceği çocuklardan ne olacak ki
bu kadın konuşurken ayakta alkışlayan beyazında hapse atılması lazım.. program yaparken ağzından çıkanı kulağı duyacak
Anlamsız olan bu kadın tamamen terör örgütü yandaşlarının ölmesinden yana dertleniyordu. Neden vatanına namusuna göz diken hainleri öldüren Asker ve Polis söz konusu oldumu bakıyorumda herkes kenara çekiliyor. Akşam evine hırsız girince polis imdat diye bagırıyor. Dinsiz imansız ve curuh ların ölmesi neden batarki bunlara. nedeni basit vatan hainleri çünkü.
AKILLI OL İŞİNE GUCUNE BAK KIZIM
ÇÖZÜM SÜRECİNDE 'valiler,askeri yetkililer OPERASYON YAPALIM diye TAM 292 TALEPTE BULUNUYOR. RTE kendi ağzından ifade etti ve kulaklarımızla duyduk.'OPERASYON YAPILMAMASINI BEN İSTEDİM, Kim teröristi koruyor v e övüyor,destekliyor. ABD'nin dahi MAVİ MARMARA KATİLLERİNİ ÜLKESİNE SOKMUYORDU.TA Kİİİ RTE AKP'nin İSRAİL İLE ANLAŞMASINI TASDİK EDİP YAHUDİ KATİLLERİ CEZADAN KURTARMASI İLE B U KATİLLER YANİ TERÖRİSTLER KORUNDU.
@ilhansafa o zamanki hukumetin ifade ve hareketler içimizdeki mikropları dışarı çıkarmak içindi sen rahat ol...
Maşallah hepiniz savcı,hakimsiniz beyincik sahipleri.Bırakın adalet baksın o işe,cezası ne ise onlar versin...
Diğer Haberler