HABER

Baykar’dan Muharip İnsansız Uçak Sistemi (MİUS) görselleri paylaşımı

Baykar, Muharip İnsansız Uçak Sistemi (MİUS) projesinin kavramsal tasarım görsellerini ilk kez paylaştı.

Baykar'ın Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Muharip İnsansız Uçak Sistemi (#MİUS) projemizin kavramsal tasarım görsellerini ilk kez paylaşıyoruz. Milletimize ve tüm İslam alemine sağlıklı ve mutlu bir #KurbanBayramı dileriz. #MilliTeknolojiHamlesi." ifadelerine yer verildi.

b13a5d2f-5b1d-44a8-a1e8-2c2e32a65945

Baykar, 17 Temmuz'da, içinde MİUS'a ilişkin bazı ipuçlarının bulunduğu bir video paylaşarak, "Bayram hediyesi yükleniyor! 20 Temmuz'u bekleyin." ifadelerini kullanmıştı.

51c69080-99a6-47b5-aa10-4f6dc4793351

Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar da 17 Temmuz'da Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, söz konusu videoyu paylaşarak, "Hayatta hangisi daha değerlidir diye sorsalar... Menzile varmak mı yola çıkmak mı? Yeni bir yola, yine ilk günkü heyecanla başlamak derim... #MilliTeknolojiHamlesi" şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu.

AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
Selçuk Bayraktarı takdir ediyorum iyiki bu toprakların evladısın
Erdoğan'a saldırının sebebi iç ve dış daki hainlerin ve detekcilerin birleştiği nokta herşeyini dıştan alan ülke Erdoğan'ın sayesinde herşeyini yapan Türkiye Allah CC ülkenizi korusun inşaallah
selçuk bayraktara helal olsun, siha iha ve tüm projeleri için tebrik etmek gerekir. zamanında israilden boş yerleri bombalamak için boşa para veriliyordu.
Geri Dön