HABER

Bedir: Gaziantep'i yenmeliyiz

KAYSERİ (İHA) - Kayseri Erciyesspor, Fortis Türkiye Kupası'nda kendi sahasında Ankaragücü ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürüyor.

2. Başkan Erol Bedir, Malatya deplasmanında takımının iyi bir mücadele vererek hem puan almasını bildiğini, hem de moralini düzelttiğini belirterek, artık Gaziantepspor maçını düşündüklerini söyledi. Bedir, "Geçen hafta oynadığımız Malatyaspor maçı bizim için büyük önem taşıyordu. Futbolcuların üzerinde son 2 maçta alınan kötü sonuçlardan dolayı stres vardı. Deplasmanda oynanamamıza ve seyirci dezavantajına rağmen bu maçtan puan çıkartmasını bildik. Alınan bir puanla futbolcularımızın morali yerine geldi. İnanıyorum ki cumartesi günü sahamızda oynayacağımız Gaziantepspor maçında seyircinin de desteğini arkamıza alarak galip geleceğiz. Artık üst sıralara doğru tırmanmaya başlayacağız" dedi.

Son günlerde gündemde olan futbolda sendikalaşma tartışmalarına da değinen 2. Başkan Erol Bedir, "Biz futbolda sendikalaşmaya sıcak bakarız. Yeter ki bu futbolcunun haklarını korumaya, menfaatine olsun. Futbolcu sakatlandığında ya da futbolu bıraktığında yararı olsun. Sendikalaşma uygun yapılırsa, sağ, sol gibi çeşitli siyasi görüşlerda olmadığı müddetçe biz bu işe sıcak bakarız. Önemli olan futbolcunun menfaati, haklarının korunması" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler