HABER

Bekçilerin darp ettiği iddiasına Emniyet'ten açıklama

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Fatih'te bekçilerin bir vatandaşı darp ettiği iddiasının asılsız olduğunu bildirdi.

Bekçilerin darp ettiği iddiasına Emniyet'ten açıklama

Emniyet'ten yapılan açıklamada, Seyitömer Mahallesi Hüseyin Kazım Sokak'ta bulunan Şellal Parkı içerisinde Şaban Ç'nin, devriye gezen bekçileri görmesi üzerine kaçmaya başladığı, karşı istikametten gelen diğer bekçileri görmesi üzerine şüphelinin cebindeki uyuşturucu maddeleri yere atarak görevlilere mukavemette bulunduğu belirtildi.

Açıklamada, ''Çarşı ve mahalle bekçimiz Ali D'yi yumruk atarak ittirmek ve resmi üniformasını yırtmak suretiyle direnmeye devam eden ve bir pda cihazının da kırılmasına sebep olan şüpheli şahıs, zor kullanarak gözaltına alınmış, yapılan incelemede üzerinde 2 parça 'skunk' diye tabir edilen narkotik madde ele geçirilmiştir.'' ifadeleri kullanıldı.

Açıklamada, şüphelinin uyuşturucu madde imal ve ticaretini yapmak, uyuşturucu madde kullanma, 4 kasten yaralama olmak üzere toplam 6 suç kaydının bulunduğu kaydedildi.

Kaynak: AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 49 yorum
TABİ TABİ İSTANBUL EMNIYETİ AÇIKLAMANIZA BENDE İNANDIM BU ZAMANDA MESLEKİ EĞİTİMSİZ BİLGİSIZ POLIS VE BEKÇİ OLURSA DAHA BAKALIM NELER GÖRECEĞIZ
senin emniyet gorevlileriyle bi ,sorunun var heralde,sokaktaki muptelelar senin tarafin heraldeki ,emniyetin aciklamisinada ,guvenin yok.hainlik icinde yara acmis.
Sence ne yapmaları lazım. Bekçiler görmezden gelse, bu seferde diycenki bunlar görevini yapmıyorlar.
Adam olursan emin ol hiç bir şey görmezsin
adam olmak...kadınlar gününde hakkını arayan kadınlara şiddet uygularken, açız diye bağıran işçi memurlara gaz sıkılırken palalı saldırgana göz yumulurken en haklı protesto eylemnde gözüne gözüne gaz fişeği sıkılırken de mevcut mu o adamlığın..
Herkes işine baksın eğitimli bağımlı varmış mı sor bakalım
Ne demek bekçi darb etti gerekirse kemiğini kıracak toplumun huzurunu bozan herkes aynı tepkiyi göstermeleri lazım.
Kimse kimseyi dövemez alırsın mahkemeye çıkarırsın mahkeme karar verir gerçi düşündümde mahkeme salıcak dövmekle iyimi yaptılar
Geri Dön