Beşizlerin hiçbirinden vazgeçemedi 20 yıl sonra gururla o fotoğrafı paylaştı

Bir kadının doğum yapmadan önce annelik içgüdüsünün geliştiğini söylerler. Kesin olarak bunu kanıtlamanın bir yolu yok ancak, küçük çocuklarınız için hemen hemen her şeyden fedakarlık yapmaya çalışırsınız. Susan Thompson adındaki kadın beşizlerine hamile olduğunu öğrendiğinde 28 yaşındaydı. Doktorlar ona seçici redüksiyon yapmayı teklif etti. Ancak bu Susan için söz konusu bile olamazdı ve doktorların önerisini reddetti. 20 yıl sonra ise gururunu bakın nasıl paylaştı.

Beşizlerin hiçbirinden vazgeçemedi 20 yıl sonra gururla o fotoğrafı paylaştı

Seçici redüksiyon, çoğul gebeliklerde hayatta kalma şansını arttırmak için bir veya daha fazla embriyo veya fetüsün öldürülmesi veya çıkarılması anlamına gelir.

3

Susan bunu yapmayı reddettiğinde, doktor onu sadece bir embriyo seçimi ile hamileliğine devam etmeye ikna etmeye çalışan bir uzmana gönderdi. Ancak Susan ve eşi verebilecekleri en iyi kararı verdiklerini düşünerek hiçbir fetüsten vazgeçemedi.

2

20 YIL SONRA

Şimdi, yirmi yıl sonra, anne tüm çocuklarının fotoğrafını Facebook'ta yayınladı. Fotoğrafın altına ise şunları yazdı: 'Beşi de mezun oldu. Yirmi yıl sonra verdiğim kararla çok mutluyum. Tanrı bize bu minik çocukları vermişti ve onlara bakacaktık. 20 yıl sonra geriye bakıyorum ve hayatımızı hiçbiri olmadan hayal edemiyorum. Üçü ülkemize hizmet etmek için orduya ikisi de tıp alanında kariyer peşinde. Onlarla gurur duyuyorum. Onalrın hayatlarını kurtarmayı seçtim onlar da şimdi başkalarının hayatlarını kurtarıyorlar.'

1

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler