HABER

Bıçakla parmağını keserek kopardı

SAMSUN (İHA) - Samsun'da dolandırıldığı için iflas ettiğini iddia eden şahıs, protesto için serçe parmağını keserek kopardı.

Edinilen bilgiye göre, ekonomik durgunluk nedeniyle iflas ettiği ve dolandırıldığını öne süren Selahattin Bazer, Selahiye Mahallesi Güzelbahçe Sokak'taki evinde kendini odaya kapattı. İhbar üzerine olay yerine gelen emniyet güçleri, Bazer'i tüm aramalara rağmen evin içinde bulamadı. Baba Murat Bazer'e ısrarla oğlunun nerede olduğunu soran polis, bir netice alamadı.

Bir süre sonra elinde ekmek bıçağı ve kestiği serçe parmağıyla dışarı çıkan Selahattin Bazer, "Devlet düşünsün ben değil. Bana bunu devlet yaptı" diyerek bıçağı ve kestiği serçe parmağını yere attı. Polis ve vatandaşlar olayın şokunu yaşarken, kanlar içinde kalan Bazer'e müdahale edildi.

Polis otosuna götürülen Bazer'in kopan parmağının yerine tampon uygulandı. Kopan parmak ise, emniyet güçleri tarafından alınarak buz dolu torbanın içerisine konuldu. Samsun Devlet Hastanesi'ne götüren Selahattin Bazer'e ilk müdahale burada yapıldı. Kopan parmağın dikilmesi için Bazer, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi'ne sevk edildi. Ambulansla götürülürken çeşitli iddialarda bulunan Bazer, dolandırıldığı için iflas ettiğini, bundan dolayı protesto için parmağını kestiğini söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler