HABER

Bir babanın evlat feryadı

İzmir'’de biri engelli 3 çocuğu ile evden kaçtığı iddia edilen eşinin ardından, çocuklarını bulmak isteyen baba Yaşar Özgen (55) gözyaşları içinde yardım istiyor.

İZMİR (İHA) - Acılı baba, Pazara gitmek için evden çıktığını ve geri döndüğünde, çocukları 4,5 yaşında engelli Özgen Özgen, 3,5 yaşında İlkin Özgen, 8 yaşında Doğuş Özgen ve eşi E. B. (37) evde bulamadığını elindeki filerle bayılıp kaldığını anlattı.

Engelli çocuğu Özgen’in sık sık havale geçirdiğini ve sürekli ilaç içmesi gerektiğini söylerken evladının eşofmanını gözyaşları içerisinde kokluyor.Eşi ile 11 yıldır evli olduklarını, hiçbir sorun yaşamadıklarını anlatan baba Özgen, yeni taşındıkları evi eşinin boyadığını, kendisinin de özürlü kartı olduğunu maaş almasına rağmen, mendil satarak evine baktığını komşularını da şahit göstererek anlatıyor.

5 gündür çocuklarından haber alamazken, polise güvendiğini ve Devletin mutlaka bulacağına inanıyorum diyen acılı baba, “İçişleri bakanlığına dahi faks çekerek başvuracağım. Pazarda alışverişimi yaptım, kahvede çayımı içtim eve geldim. Baktım elimdeki 5-6 file ile bayıldım kaldım.Pazar, Pazartesi, Salı bekledim durdum kimse yok. Evlatlarımın velayeti bende. Eşim beni bırakmaz, onun başında bir dert var. Ne eşime ne de çocuklarımı bir kere dövmedim. Bu olay üzerine daha yeni taşındığımız evde eşyalarımızı bile komşulara dağıttım. Ben 3 tane çocuğumu istiyorum bulup versinler onları yuvaya vereceğim. Eşimle bir daha birlikte olmak istemiyorum.” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
daha 5 gün olmuş eşyaları dağıtmış hemde mendil satarak geçinen biri... enteresan... çocuklara annesi bakmasın yuvada kalsın ne demek.. eşinin başında muhakkak bi dert varsa eee niye birlikte olmak istemiyorum diyor ki. umarım eşi ve çocukları adamın bi cinnet anına denk gelmemiştir yazık.....
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler