'B.k çukuru' diyen Trump'ı kapak yaptılar! Olay gönderme

ABD'de yayın yapan New Yorker dergisi, ABD Başkanı Donald Trump'ın bazı Latin Amerika ve Afrika ülkelerinden gelen göçmenler için kullandığı ileri sürülen ‘b.k çukuru ülkeler' sözlerini yeni sayısının kapağına taşıdı.

'B.k çukuru' diyen Trump'ı kapak yaptılar! Olay gönderme

Dergi, kapağında büyük ve siyah bir çukurdan, saçları Trump'ın saçına benzeyen bir insan kafasının çıktığının görüldüğü bir resim kullandı.

‘Çukurda' adlı resme imza atan ismin ressam Anthony Russo olduğu öğrenildi.

Derginin yeni sayısının 22 Ocak'ta yayınlanması bekleniyor.

​'NORVEÇ'TEN DAHA FAZLA GÖÇMEN ALMALIYIZ DEMİŞTİ'

ABD Başkanı Donald Trump'ın, Beyaz Saray'daki bir toplantıda bazı Latin Amerika ve Afrika ülkelerinden gelen göçmenleri eleştirerek "b.k çukuru ülkelerden geliyorlar" ifadesini kullandığı kaydedilmişti.

Basına yansıyan haberlerde, Cumhuriyetçi Güney Carolina Senatörü Lindsey Graham ve Demokrat Illinois Senatörü Dick Durbin'in katıldığı toplantıda Trump'ın, "Neden bu insanların buraya gelmesini isteyelim. Norveç'ten daha fazla göçmen almalıyız" dediği belirtilmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
ADAM DOĞRUYU SÖYLEMİŞ. EĞİTİMSİZ BİLGİSİZ KABA KUVVETLE SORUN ÇÖZMEYE ÇALIŞAN TOPLUMLARA HERHALDE BOK ÇUKURU DENİR.
çok güzel olmuş :)
burada yazan kalemsörler degil gidip orada yasamak Amerika'nin haritadaki yerini bile bilmedigi icin, habir salliyorlar. Ama orada uyusturucu ve kriminalitet almis basini gidiyor. Bilin bakalim kimler bu islerde basi cekiyor? Kendi ülkelerinde 3-4 arabi istemeyenler de burada yazanlar.
Diğer Haberler