KADIN

Boğa Burcu Eylül 2020 aylık burç yorumu (21 Nisan - 22 Mayıs) Astrolog Merve Rençber'den; aşk, sağlık ve kariyer yorumları

Boğa Burcu Eylül 2020 aylık burç yorumu (21 Nisan - 22 Mayıs) Astrolog Merve Rençber'den; aşk, sağlık ve kariyer yorumları

21 Nisan - 22 Mayıs tarihleri arasında doğan boğa burçlarını bu ay neler bekleyecek? Boğa burcunu 2020 Eylül ayında aşk, sağlık ve kariyeri nasıl olacak? Uzman Astrolog Merve Rençber'in yorumuyla koç burcu Eylül ayında; aşk, kariyer ve sağlık yorumları...

Bu ay içerisinde alacağınız kararlarda, gideceğiniz yerlerde etkili olan burç yorumlarımızı aylık olarak yorumlamaya devam ediyoruz. Her aya başlarken aylık burç yorumlarını merak eden mynet okuyucularına özel 2020 Eylül ayı boğa burcu yorumumuzu hazırladık.. 21 Nisan - 22 Mayıs tarihleri arasında doğan boğa burçlarını bu ay neler bekleyecek? Boğa burcunu 2020 Eylül ayında aşk yorumunda gelişmeler olacak. Aylık burç yorumlarında boğa burcu sağlık ve kariyeri nasıl olacak? Eylül aylık burçlarda boğa burcunda para yorumunda hareketlilik görülüyor. İşte Boğa Burcu Eylül 2020 aylık burç yorumu...

Boğa Burcu Eylül 2020 aylık burç yorumu (21 Nisan - 22 Mayıs)

Bu ay 6 Eylülde Venüs Aslan burcuna geçerek, ay boyunca ilişkiler, estetik konular, evle ilgili konuları ve evlilikleri gündeminize taşıyacak. Her anlamda güçlenebileceğiniz, gücünüzü keşfedebileceğiniz bir süreç olacak. Kendinizi daha çok gösterebilir, yeni ilişki fırsatları yakalayabilirsiniz. İş hayatında yeni başlangıçlar olabilir, radikal ve cesur değişiklikler içinde olabilirsiniz. İstifa kararı, iş değişikliği planı veya işinizde yeni yatırımlar içerisinde bulunabilirsiniz.

9 Eylülde Mars retro hareketine başlayarak ayın tamamında retro harekette olacak. Bu süreçte retronun ektileriyle ilişkilerinizde şartlar değişebilir. Karşınızdaki kişilerden normalin dışında tavırlar görebilirsiniz. Daha romantik veya daha dengesiz tavırlar görebilirsiniz. Ayrıca ilişkilerde dürüstlük ve etik konulara özen göstermeli, gizli ilişkilerden kaçınmalısınız. Ay boyunca özgür iradenizle atacağınız adımlar iyi veya kötü güçlü karmalar yaratabilir. Geçmişten dönüşler alabileceğiniz Mars retrosunda, beklemediğiniz kişilerden beklemediğiniz tavırlar görebilirsiniz.

17 Eylülde gerçekleşecek Yeni Ayın etkileriyle bu tarih civarında ilişkilerde yol ayrımları, dönemsel barışmalar veya dönemsel ayrılıklar gündeme gelebilir. Küslük ve barışmalara açık bir süreç. Arkadaşlarla ilişkilerde dargınlıklar olabilir. Ya hep ya hiç eğiliminden, yaşama siyah-beyaz bakmaktan kaçınmalı; empatiyi çalıştırmalısınız.

Ay içinde ev içinde güvenliği sağlamaya özen göstermeli, eşya kayıpları ve hırsızlıklara karşı daha dikkatli davranmalı.

5 Eylülde Merkür Terazi burcuna geçerek iş hayatında görüşme trafiğini arttıracak. Bu süreçte işle birlikte yeni kişilerle tanışabilir, iş hayatında tanıdıklarınızdan destek ve fayda görebilirsiniz. İdeallerinizi ve hedeflerinizi iş hayatında gerçekleştirme isteği artacak. İnancınızı ve pozitif enerjinizi korumalı, ay içinde önünüze sorunlara karşı sabırlı ve iradeli olmalısınız.

22 Eylülde Güneş Terazi burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında ev içinde değişiklik ve yenilemelerle ilgilenebilir, kendinizin ve ailenizin sağlığıyla meşgul olabilirsiniz. Ayın tamamında ruhen ve bedenen sağlıklı hissetmek adına çaba harcamalısınız. Tembellik, öfke kontrol problemleri kayıp ve hataları getirecektir. Stres ve gerilim ise ay içinde size daha çok zarar verebilir. Hareket halinde olmalı, öfke kontrol problemlerini meselenin özüne inerek, iç dünyanıza dönerek veya destek alarak çözmeye çalışmalısınız.

Astrolog Merve Rençber

İletişim: astrolojionline@gmail.com

Instagram: astrolojionline

Youtube: Astroloji Online

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön