KADIN

Boğa burcu yıllık yorum 2021... Boğaların 2021'de aşk, sağlık, para ve iş durumu! Boğa burcunu 2021'de neler bekliyor?

Son dakika Boğa burcu 2021 yorumu... Oldukça sadık ve yetenekli olarak kabul ettiğimiz Boğa burcunu 2021 yılında neler bekliyor? 2020 yılının bitmesinin ardından, 2021 yılında Boğa burçlarında kariyer planlaması ve maddi kazançlar ön plana çıkıyor. Boğa burçlarının 2021 yılında aşk, iş, sağlık, kariyer ve para durumu nasıl olacak? Uzman Astrolog Merve Rençber yorumladı.. İşte Boğa burcu yıllık yorumu 2021...

Son dakika Boğa burcu 2021 yorumu... Bu yıl içerisinde alacağınız kararlarda, gideceğiniz yerlerde etkili olan burç yorumlarımızı yıllık olarak yorumlamaya devam ediyoruz. Yeni yıla girerken yıllık burç yorumlarını merak eden Mynet okuyucularına özel Boğa burcu 2021 yorumumuzu hazırladık.. Her yıl olduğu gibi bu yılda yeni yıla girerken yeni umutlar, istekler, kariyer planlamaları, evlilik, spor, diyet, yatırımlar gibi birçok konuda kararlar alacağız. Yeni yılda bu kararların birçoğunu yerine getirmek için çalışmalar yapacağız. Peki 21 Nisan - 22 Mayıs tarihleri arasında doğan Boğa burçlarını bu yıl neler bekleyecek? Boğa burcu 2021 yıllık yorumunda nasıl gelişmeler olacak? 2021 yıllık burç yorumlarında Boğa burcunun sağlık ve kariyeri nasıl olacak? Boğa burcunun yıllık 2021 yorumunda para yorumunda hareketlilik görülüyor. İşte Boğa burcu 2021 yorumu...

2021 YILINDA GÖKYÜZÜNDE NELER YAŞANACAK, BOĞALAR NASIL ETKİLENECEK?

Bu yıl gökyüzünde gerçekleşecek olaylar şu sırayla gerçekleşecek; Kova burcunda yıl boyunca Satürn'ün ilerlemesi Boğa burçlarını da etkileyecek.
30 Ocak - 22 Şubat tarihlerinde Kova burcunda gerçekleşecek olan Merkür retrosu Boğa burcunda da etkilerini gösterecek. 13 Mayıs'ta Balık burcunda kendini gösterecek olan jüpiter, 28 Temmuz tarihinde Balık burcundan ayrılacak. 29 Mayıs - 22 Haziran tarihlerinde İkizler burcunda Merkür gerileyecek. Boğa burcunu da etkileyecek bu durumun ardından 26 Mayıs tarihinde Ay Tutulması gerçekleşecek.
Boğa burcuyla birlikte tüm burçları etkileyecek olan Güneş tutulması ise 2021 yılının 10 Haziran tarihinde gerçekleşecek. Ardından 27 Eylül'de Terazi burcunda gerileyecek olan Merkür, bu hareketini 18 Ekim tarihine kadar sürdürecek. 2021'de Boğa burcunu etkileyecek olaylardan birisi de, Boğa burcunda 19 Kasım tarihinde gerçekleşecek olan Ay Tutulması olacak. 2021 yılının son Güneş Tutulması ise 3 Aralık tarihinde Yay burcunda yaşanacak. Gökyüzünde 2021 yılında gerçekleşecek tüm bu olaylardan Boğa burçları da etkilenecek. İşte 2021 gökyüzü hareketlerinden Boğa burçlarının nasıl etkileneceğine dair hazırladığımız, Boğa burcu 2021 yorumu...

BOĞA BURCU 2021 YORUMU

BOĞA BURCU 2021 YORUMU

Satürn yıl boyunca Kova burcunda ilerliyor. Geçtiğimiz 2,5 yıl boyunca sınav verdiğiniz, zorlandığınız ve çabaladığınız konular bu yıl tamamen kapanırken, artık bambaşka alanlarda hedefler belirliyor olacaksınız. Yılın ilk günlerinden itibaren kariyer yolunuzda kalıcı adımlar atabilir, isminizi, kurumunuzu kendi sektörünüzde öne çıkarmaya odaklanabilirsiniz. İş hayatında büyüme ve başarı artık emek, sabır ve çabadan geçiyor olacak. Geçtiğimiz yıllarda kurduğunuz ilişkiler daha önemli ve belirleyici iken artık emek verdiğiniz alanda sistem ödüllerini sunacak.

Köklü değişimleri getiren Satürn & Uranüs ve Jüpiter & Uranüs arasındaki açı, Ocak ve Şubat aylarında yaşamınızla ilgili radikal kararlara, cesur adımlara gideceğiniz bir süreci getirecek. Dış görüntünüzle ilgili önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Estetik operasyonlar, mide ameliyatı, köklü zayıflama ve beslenme düzeni değişikliği planları gündeminizde olabilir. Bu aylarda kontrolsüz risklerden ve kontrolsüz cesaretlerden uzak kalmaya çalışmalısınız. İlişkilerinizde bu süreç, ani değişimleri getirecek. Eski ilişki formları yıkılayarak, sizi yeni beklentilere götürecek. Ani evlilik ve boşanma kararları gündeme gelebilir.

Bu etkiler, Haziran ve Aralık aylarında tekrar gündeme gelecek. Bu sebeple yıl içerisinde birkaç kez bu süreçleri deneyimleyebilirsiniz.

MERKÜR RETROSUNUN BOĞA BURCUNA ETKİSİ

30 Ocak - 22 Şubat aralığında Kova burcunda Merkür retrosu olacak. Bu retro sürecinde kariyer hedeflerinizde, kariyer yolunuzda değişimler yaşıyor olacaksınız. İstekleriniz ve beklentileriniz konusunda bir yol ayrımında hissedebilr, pes etmek ile kararlı kalmak arasında bir gel git yaşayabilirsiniz. Bu süreçte zorluklara karşı ayakta kalmak, kendinizden, yeteneklerinizden ve yapabileceklerinizden emin olmak başarı ve yükselişi getirecek. İlişkilerde ise anlaşma zorlukları, inatlaşma ve zıtlaşmalar yaşanabilir.

Jüpiter yılın büyük bir kısmında Kova burcunda ilerliyor. Bu transit, yılın ilk günlerinden itibaren size kariyer yolunuzda şans ve fırsatları getirecek. Özellikle kuracağınız ilişkilerden, sosyal çevrenizden iş hayatı ve kariyer yolunuzda önemli destekler görebilirsiniz. İş hayatınızda Satış, pazarlama, ticaret ve eğitim sektörüyle bağlantılı işlerde özellikle büyüme elde edebilirsiniz. Fakat bu transit boyunca iş hayatında alacağınız maddi riskleri, yatırımları daha iyi planlamalısınız.

JÜPİTER'İN BALIK BURCUNA GEÇİŞİ BOĞALARI DA ETKİSİ ALTINA ALACAK

Jüpiter, 13 Mayıs - 28 Temmuz aralığında kısa bir süreliğinde Balık burcunda ilerleyecek. Bu tarih aralığında sosyal çevrenizde büyüme ve genişleme yaşanacak. Yeni kişilerle tanışacak, daha duygu odaklı ilişkiler kuruyor olacaksınız. Bu süreçte tanışacağınız kişiler daha duygusal, hassas veya merhametli olabilir. İyi ilişkiler kuran, geniş bir çevreye sahip kişiler karşınıza gelebilir.

2021'DE BOĞA BURCUNUN AŞK HAYATI

29 Mayıs - 22 Haziran aralığında İkizler burcunda Merkür geriliyor. Bu retro boyunca finansal konulardaki alışkanlıklarınız, rutininiz değişebilir. Küçük küçük pek çok harcama çıkabilir, parça parça yapacağınız harcamalarla finansal dengenizi korumakta zorlanabilirsiniz. Hediye alabilir, verebilirsiniz. Aynı zamanda araçlarla ilgili ödemeler, bakımlar, masraflar gündeme gelebilir.

2021'DE BOĞA BURCUNUN İŞ HAYATI

26 Mayıs tarihinde Ay Tutulması, 10 Haziran tarihinde Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmalar ise finansal dengenizde önemli değişimleri getiriyor olacak. Özellikle 10 Haziran ve civarında yüklü bir kazanç elde edebilir, yüklü bir satın alım yapabilirsiniz. Bu tarih civarında düzenli kazanç elde edeceğiniz bir anlaşma, ortaklık ve imza sürecinde olabilirsiniz.

27 Eylül - 18 Ekim aralığında Terazi burcunda Merkür geriliyor. Çalışma düzeninizde değişimleri getiren bu retro süreciyle, iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde daha dikkatli ve titiz olmalısınız. Art niyetli veya yanıltıcı kişilere karşı temkinli davranmalısınız. Çalışma ortamında dedikodular, arka plan işler ve arkadan dönen durumlar olabilir. Günlük yaşam düzeninizde, çalışma saatlerinizde ve görevlerinizde değişimler gündeme gelebilir.

BOĞA BURCUNUN 2021'DE KARİYERİ VE PARA YORUMU

19 Kasım tarihinde Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Yıl boyunca İkizler-Yay aksında gerçekleşen tutulmaların aksine bu tutulma, yıl içerisindeki rotamızı değiştirecek, yılın enerjisinin dışında bir çizge olacak. Sizin burcunuzda gerçekleşecek bu tutulma, iş ve özel hayatınız gibi yaşamınızın ana hatlarıyla ilgili önemli değişimleri getirecek. Yıl boyunca sağladığınız başarılar, kazançlar ve kazandığınız farkındalıklar ile bu tutulmada "yeni bir ben" inşa edeceksiniz.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön