Boşanma davası ölüm getirdi

Çorlu`da kendisine boşanma davası açan eşi ile tartışan adam, önce eşini bıçaklayarak ölümüne neden oldu. Hayat arkadaşını öldüren eş, yaşadıklarının etkisiyle kendisini asarak yaşamına son verdi.

Edinilen bilgilere göre Rumeli Mahallesi Pembegül Sokakta ikamet eden Mutlu ailesinin mutluluğu, Salih Mutlu (53) ve Gülşen Mutlunun (45) son dönemdeki tartışmaları ile bozuldu. Çalışmadığı gerekçesi ile eşiyle sürekli kavga eden ve bir hafta önce boşanma davası açan Gülşen Mutlu, dün gece işten dönünce aynı kavga tekrar yaşandı. Eşinin kendisine boşanma davası açmasını kabullenemeyen Salih Mutlu, tartışmanın ardından mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla eşini göğsünden bıçaklayarak öldürdü.

Daha sonra kimlik, pasaport ve evlenme cüzdanlarını sobaya atarak yakan Mutlu, girdiği bunalımın etkisiyle evlerinin ikinci katına çıktı ve kendisini de kirişe asarak yaşamına son verdi. İki oğlu bulunan Mutlu ailesinin küçük oğlu Tanju Mutlunun eve gelmesi ile korkunç olay ortaya çıktı. Salih ve Gülşen Mutlunun cesetleri nöbetçi Cumhuriyet Savcısının yaptığı incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Tekstil fabrikasında çalışan Gülşen Mutlunun işsiz olan eşi tarafından göğsünden tek bıçak darbesi ile öldürüldüğü belirtildi.

Mutlu ailesinin bir diğer oğlunun da gasp ve bıçakla adam yaralamak suçlarından 5 yıldır cezaevinde tutuklu bulunduğu kaydedildi. Ailenin komşuları olay anında her hangi bir gürültü duymadıklarını ancak çeşitli zamanlarda şiddetli tartışmalarına tanıklık ettiklerini belirtti.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler