Bu protestoya Başbakan'ın oğlu da katıldı

Cuma namazı sonrası Fatih Camiinde toplanan bir grup Mısır'da yaşananları protesto etti.

Fatih Camisi’nde Cuma namazı sonrası toplanan bir grup, Mısır’da öldürülenler için gıyabi cenaze namazı kıldı "Ne darbe, ne demokrasi biz ümmetten ve hilafetten yanayız". "Kahrolsun Sisi, Kahrolsun demokrasi geliyor hilafetin sesi" yazılı pankartların arkasında toplanan kalabalık tekbir getirdi, dua etti.

Grup içinden bazılarının "Demokrasi demokrasi dediniz ümmetin kanını emdiniz", "Demokrasinin döktüğü kanların hesabı sorulacak", "Demokrasi eşittir küfür sistemi" yazılı dövizler taşıdığı görüldü. Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’le birlikte Cuma namazını Fatih Camisi’nde kılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan çıkışta protestoya denk geldi. Erdoğan, Mısır’da ölenler için kılınan gıyabi cenaze namazına arka saflarda yer tutarak katıldı. Namazın ardından grup protestoya devam ederken Bilal Erdoğan cami avlusundan ayrıldı.

en son haber

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 136 yorum
bu çapulcu takımı dün akşamda galatasaray lisesinin önünde protesto gösterisi yaptılar.insanların yürümesini güçleştirdiler.esnaf sıkıntı yaşadı.allahtan kahraman polisimiz bunlara uyup gaz maz atmadıda dağılıp gittiler terörist tipler.talibancı,el kaideci tipler doluydu.kardeşim protesto yapacaksanız defolun gidin kazlıçeşmeye.insanları tedirgin etmeye ne hakkınız var.üstelik yaptıkları protestoda mısırla ilgiliymiş.bize ne kardeşim mısırdan.
çocuk sen gerizekalının önde gidenizin
Beyin yaşın kaç senin ?
biber gazı sıkın şimdi de neden sıkmıyorsunuz?
ortalıkta çapulcu mu gördün de gaz sıkın diye yırtınıyorsun. ortalıkda vandallar mı var. molotof bombası çivili top demir bilye atan mı var..dükkanları yakan tarumar eden mi var ki polis gaz sıksın..
orda medeniyet var insanlar yürüyor insana biber gazı sıkılmaz haşarelere sıkılır hani şu ağaç deyip devlet malına zarar veren haşereler varya işte onlara
göt ister ona....
niye sıksınlar sacmalama allah askına nereyi yakıp yıktılarda öyle bişeye maruz kalsınlar İNSAN gibi tepkilerini gösteriyolar ne kadar beyinsiz olup çıktınız ya !
Kiskananlar catlasin
kıskanılacak bir durum yok 3- 5 çapulcu
beyni olmayan insanların neyini kıskanıcam yıllardır kendi ülkemde okadar mehmetcik öldüğünde nerdeydi bu topluluk neden hepsi sus pus oturuyordu? kendi insanımızdan dahami onemli araplar?asıl isyancıları şimdi siz alkışlayıp korumaya calısıyorsunuz...
Kiskansnlar catlasin. Helal bee iste protesto dedigin yikip yakmadan yagmalamadan olmali.capulculara protesto nasil yapilir dersi verdiniz...
EVET AMA NEDEN SU SIKILMADI. BAŞBAKANIN OĞLU VAR PROTESTOYLA ZAMAN KAYBETMEYİN. KATLİAMA DUR DEMEK SADECE HALKLA OLMAZ. BU ÜLKENİN ORDUSU VAR.
cahil
Bizimkiler ölürken nerdeydin
SEN KAFANA TAKMA. BEN ARAŞTIRIP NEREDELERMİŞ DİYE BULUP HABER EDERİM SANA. AYYAŞ.
yaşasın sisi..faşist ..paşalar içerden çıksın akpninde sonu böyle olacak inşallah.. yaşasın marksizm lenizm ateizm
YAŞAYIN ÖLENE KADAR EN FAZLA 150 SENE , YANIN SONSUZA KADAR CEHENNEMİ SİZDEN ESİRGEYEN ŞEREFSİZDIR YAŞAYIN ATEİSTLER...
dikkat et müslüman kardeşler ve ihvan sana bir şey etmesin sonra....
allah seninde, seni dünyaya getiren ananın babanın da belasını versin. katil dostu köpek
kanı bozuk biri derler ya işte şekil a) sın
inş bunu uma uma ölürsün .......bu durumu diliyorsan ya ALLAH seni bildiği gibi yapsın atayizzz........
her yerde aynısınız akp ciler, diğer yorumlarını okuyunca neci olduğun anlaşılıyor ama karalamak için iki dakkada ateist te oldun, askercide oldun, sizin kadar adisi varmı bu memlekette.
Bir solcu laik olarak sisiye yaşa denmez....diyemem ben
ADAM ALLAHA İNANMIYOR CASPER a inanıyor işde malmı yok memlekette
burda bin korumayla yürüyeceğine yüreğin varsa mısıra git
BABAN MISIRA GİTSİN ERKEK İSE.
madceng mısırdan yazıyor galiba.))) erkek yaaaa
madceng senin gibiler sözün altında kaldığı zaman neden cahilce cevap verir
insan olan herkes katliama karşı çıkaaar,katliamaın seni-beni olmaaz.ateizm diyen serseri sizin düşüncenizde caniler zaten katliam yapa yapa insan bırakmadı demirperde ve çinde ey bunak leninist,maoist.
lan salak mursi çeksin halkı katlıam durur bu kadar şalaksın sen
helal şehzademize .
vali nerde topluluk var dikkat
korkma korkma bunlar insan sizin gibi ağaç deyip ortalığı yıkacak maymun değiller gerçi maymununda bi haysiyeti var ya
Helaaal beee
Ne yapmış ki ''helal beee'' diyorsun. Dünya kadar mal varlıkları oldu ona mı helal diyorsun dünyalık mal varlıkları :)) Orada bulundu diye diyorsan gözünü ne bürümüş anlayamadım.
göttoş.
Askerliğini yapmamış çürük bilal.Babanın öldürdüklerininde cenaze namazlarına katıldınmı...
onlar Amerikancı. onlara mecburi deelmiş..
Türkiye'nin itibarını dışarda iki paralık ettiniz.Her ülkeyi kendinize düşman ettiniz. yazıklar olsun sizlere
gemicikleri olan bu kılıksız haramzademi sen daha önce hiç şehit cenazesine katıldınmı sefil bilo
YOBAZLAR SOKAKLARDA,SİZİ TUTMAYALIM, GİDİN MISIR SOKAKLARINDA PROTESTO EDİN CESARETİNİZ VARSA TABİ.
vay be helal sana
ilk seni gönderir mısıra...helalmiş..yiyorsa gitsene mısıra..yok mısır değil daha yakın suriyeye..
babasıda kansız demokrasi getirdi.istemediği kin duyduğu cezaevinde
Padşah oğlu ya hilafet ve ümmet istiyorlarmış...Belki mısıra şehzade atanır...Baba oğul oraya tayin ederiz gelmemek üzere...Böylece ilk defa dış ülkeye fazlalık siyas etçi ihraç etmiş oluruz....
ŞEHİTLERİMİZ GELİRKEN O PROTESTOCULAR NEREDEYDİ ? DOĞUTÜRKİSTANDA MÜSLÜMAN TÜRKLER ACIÇEKERKEN BU PROTESTOCULAR NEREDEYDİ ?
OTLUYORLARDI MEE MEEE DİYE
Senin babanda katil 1 kişiyide öldüren katildir bin kişiyide öldüren katildir tayip gezide insanları öldürenleri ikramiye ile ödüllendirdi.
cumhuriyete ve laik sistemine karşı çıkan herkes VATAN HAİNİDİR bu yasalarla belirlidir. bu pankartları gören polis niye müdahale etmiyor. polis amerikanın cemaatin polisi...
Neden polis müdahelesi olmamış !!!!
abd de yaşayacaksın dünyayı sömürenlerin kurduğu dünya banlkasında çalışacaksın sonra mısırdaki olayları protesto edeceksin komik yahu:))
ben oğul göremedim oğul erkekten olur ve erkek dediğin askere gider.burdurda parayı verip yan gelip yatmaz...saygılarımla
burada bu pretosto hakkında yorum yapan capulcular orada yakan yıkan yok bir insanlık katliamını red dedenler var beyinsizler gezi ile bunu aynı görmeniz sizlerin beyin yerine kafanızda sadece aymazlık oldugunu kanıtlar
çapulcular sana çomakmı soktu
Polis müdahale etmemiş seyretmiş rahat rahat protesto etmişler bir de demokrasiye de küfür etmişler bir tane Türkçe pankart yok göstericilerTürk mü Arap mı belli değil.
AYNAYA BAK ,BEYİNSİZİN KRALINI GÖRÜRSÜN.
AKP adam Tutmuştur Diyen Arkadaşa Katılıyorum ,MISIR Yöneticileri Bile AKP ve Obama yı suçluyor Bir Bildikleri Vardır. 7000 yıldır Müslümanı Yahudisi Hırıstiyanı Put Peresti Bir Yaşıyor 5 Yılda Akp Ve Avrupa İçlerine Girince Duman Oldu Koca Mısır, Ne Firavunlar Varmış İktidarlarda.. Şimdi Bizim Ülkemizi Karıştırmak İstiyorlar.. Sıra Bize Geldiii Dikkat Edin İktidarın ve Amerikanın Gazına Gelmeyin, İnsan Olduğunuzu Unutmayın.. Şeriat İyi Bir Cacık Değil İyi Olsa Sadece Müslümanlar Birbirini Yemez Allah Bile Yardım Etmiyor Onlara.. Nerede Müslüman Orada Kan Gözyaşı Allah Hiçmi Sevmez Müslümanı?
Camilere siyaset sokmayın, Allah'tan korkmayanlar...
nasılsa gemiciklerin var topla yanında fındık beyinlileri yallah mısıra
FINDIKLARA HAKARET ETTİN :))
artik cuma namazi diyince kesin siyasi ya eylem yada bir protesto oluyor ilginc benim bildigim din allahla kul arasinda kulla kul arasinda degil
tomalar nerde
ASIL BUNLARIN YARGILANMASI LAZIM. İYİCE GEMİ AZIYA ALDILAR. NERDE SAVCILAR NERDE POLİS.. ANAYASAL SUÇ BU. GEZİ PARKINA BAK BUNA BAK. BUNLAR TÜRKİCE CUMHURİYETİ DEVLETİNİ YIKMAK İSTEDİKLERİNİ SÖYLÜYORLAR. YAZIKLAR OLSUN. NE HALE GELDİ ÜLKEMİZ, BİR YANDAN PKK ELE GEÇİRDİ DOĞUYU DİĞER YANDA DA BUNLAR. AKP NİN BAŞTAN BERİ GİZLİ AMAÇLARI ARTIK ORTAYA ÇIKTI İYİCE. SEVR İ 7 DÜVEL KABUL ETTİREMEDİ, İÇİMİZE SIZIP HAİNLİKLE GERÇEKLEŞTİRİYORLAR. CUMHURİYETİN ORDUSU VE GENÇLERİ BU DİKTACI ŞERİATÇI VE BÖLÜCÜLERE ASLA İZİN VERMEYECEKTİR. BAŞBAKANIN OĞLU OLMASI SUÇU MU GİZLİYOR YADA DOKUNULMAZLIK MI.
ne kadar hırsız ne kadar haramzade nekadar kafir varsa burda
Babasına karşı neden protesto yapmıyor acaba?
Biri şu aşağılık sisiyi durdursun. Herif tüm dünyanın gözü önünde canlı canlı katliam yapıyor. Ölenler insan be insan. Hepsinin geride bıraktıkları var. Allah kahretsin sisiyi ve onu destekleyen herkesi.
TOMALAR NERDEN
gezi parkında nerdeymiş bilal bey. gemicikleri yük bulamadı bu gün galiba günüde böyle geçirelim dedi
aynı katliam batıda olsa acaba ne olurdu.kahrolsun batı ve düzeni,yandaşları.
önce adam ol askerliğini yap kız çocuğu
o grup içinden bazıları dediğiniz otporcudur kesin. Allah allah diyen kimse "Demokrasi eşittir küfür sistemi" diyemez. uydurmayın. yada adam gibi haber yapın. gezici salaklar nerde peki mısırı neden savunmuyorlar. çunku gezizekalı salağın tekiler.
şunun tipine bak..Hüsnü Mübarek'i mursi denen yobaz orduyla bir olup da devirmedi mi?ordu şimdi de onu yedi..ben bu yobazların yüzünden ölen insanlara üzülüyorum..hala bizde bile bu olayları yaratanların bizim eşbaşkanımızında birlikte çalıştığı emperyalist güçlerin olduğunu anlayamamış olması..kalmış başbakanın sakallı ve kravatsız oğlu yürüyüş yapıyor.git babanı engelle ...
Diğer Haberler