Burdur'da korkunç iddia: Kızım için 30 bin lira teklif etti, üç kez kaçırıp...

Burdur merkez Kayış köyünde ikamet eden 54 yaşındaki Ramazan Y., husumetli olduğu aynı köyden bir kişi tarafından kaçırıldığını iddia ettiği kızı Yurtseven Y.'den (17) 29 gündür haber alamadığını belirterek, 'Devletin bir an önce kızımın ölüsünü, dirisini bulmasını istiyorum. Kaçıran şahsın da kanuni cezasını çekmesini istiyorum' dedi.

Burdur merkez Kayış köyünde oturan Ramazan Y., 13 Ağustos günü saat 06.30 sıralarında annesinin arkasından 'Hayvanlara bakmak için ahıra gidiyorum' diyen kızı Yurtseven Y.'den bir daha haber alamadığını söyledi. Ramazan Y., "Şu zamana kadar ölü mü diri mi haberimiz yok. Kızımı kaçıran kişi belli. Kendi köyümüzden A.B. Ailesi köy muhtarı aracılığıyla bana 30 bin lira teklif etti. Ben sığır satmıyorum. Ben kızımı arıyorum. Devletin bir an önce kızımın ölüsünü, dirisini bulmasını istiyorum. Kaçıran kişinin de kanuni cezasını çekmesini istiyorum" dedi.

Kızını kaçırdığını öne sürdüğü kişiyle aralarında daha önceden husumet olduğunu kaydeden Ramazan Y., "Bu yüzden kızımı kaçırdılar. Bu şahıs bana düşmanlık için kızımı kaçırdı. Benim işkence çekmemi istiyor. Kızımı kaçıran kişi daha önce de üç defa kız kaçırdı. Jandarmaya müracaat ettim. Jandarma araştırıyor. 'Bulacağız' diyorlar. Ama şu ana kadar bir şey bulunmadı. Ailesi jandarmaya 'Siz bulun' diyor. Bu çocuklar bir aydır ne yiyip ne içiyorlar? Ailesi parasını da gönderiyor. 17 yaşındaki bir çocuk bir aydır tutulmaz. Eşim şeker hastası. Sefil duruma düştük. Çocuğumu fuhuş yuvasına mı götürdü, bilmiyorum. Kızımın bir an önce bulunmasını istiyorum" diye konuştu. (DHA)

husumetli-tarafindan-kacirilan-kiz

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
devlet yok dayı bir silah al sende onun bacısını kızını karısını kaldır dağa sonra takas edersiniz...
yazık ya devlet keşke herkese devlet olsa
jandarma ne demek siz bulun böyle birşey olabilirmi herkes haddini bilecek işini yapacak
@eminsoker_21 haberi tam okuyun siz bulun diyen kaçıran çocuğun ailesi demiş
Senin gibi okuduğunu anlamayan insanlar olduğu sürece bu ülke de bişeyler hep ters gider ... o lafı jandarmaya kaçıranin ailesi söylemiş siz bulun diye merak etme herkes işini yapar
dayı sen namuslusun. devlet sana destek olmaz. hırsız olacan namusuz olacan arsız olacan. devlet onlara var. ama unutma senin göz yaşın namusuzu kurutur.Allah seninle dayım.
ben bu ülkede. artık adalet beklemiyorum zaten.
eyyy türkiye düşmanalrı rahat olun devlet yakalar gereken cezayı verir hainleşmeyin b ukadar
Devlet yakalarmış. caaarrtt.Geçin bunları. Yakalasa ne yapacak.savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakılacak.
akparti var ama adeleti yok cok yazik
değil 2023...3023 olsa bu ülkenin insanından bi halt olmaz.
asın
eminsoker_21 okumayı nerde öğrendin sen ailesi jandarmaya siz bulun demiş hemen atliyosun
DEVLETT....................
HERKES DEVLETEN BAHSETMİŞ DEVLET SOYUT BİR VARLIK DEĞİL DEVLET KİM BİLİYOR MUSUNUZ İDARE EDENLER ASKER POLİS SAVCI HAKİM BELEDİYE BAŞKANI MEMUR İŞCİ TOPUMUZ DEVLETİ OLUŞTURUYORUZ HERKES VERGİLERDEN MAAŞLARINI ALIYOR ALDIĞI MAAŞIN HAKKINI VERİP VATANDAŞA HİZMET EDERSE ORTAYA DEVLET KURUMU ÇIKAR YANİ DEVLET SOYUT DEĞİL SOMUT BİR VARLIKTIR VATANDAŞA KİM ÇOK HİZMET EDERSE O MİLLETİNİ SEVEN BİR BİREYDİR İŞTE VATANDAŞA HİZMET EDERSEK DEVLET AYAKTA KALIR VATANDAŞA HİZMET ETMEYİP SORUNLAR YUMAĞINDA BOĞUŞMASINA BAKAN GÖREVİNİ YAPMAYAN MI OLUR YOKSA EHLİNE VERİLMEMİŞ Mİ SORUNLAR SORUNLAR DERTLER .
kaçıran belli devlet o kapıya dayanacak aileden alacak içeri öttürecek bak nasıl bulunur.tabi bulmak isterlerse.
Diğer Haberler