HABER

Cerrah'tan Çakıcı açıklaması

Alaattin Çakıcı ve Sinan Engin'in bir emniyet müdürüyle birlikte Bebek Oteli restoranında yemek yedikleri iddiası, polis tarafından araştırılıyor.

Cerrah'tan Çakıcı açıklaması

Konuyla ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, olayın araştırıldığını, böyle bir kişi varsa ortaya çıkarılacağını belirterek, "İddiaları büyük bir titizlikle araştırıyoruz. Şu an bunlar tamamen bir iddiadan öteye geçememiştir. Yetkili arkadaşları bugün Sinan Engin ile görüştürüp konu hakkında bilgi almalarını istedim. Sinan Engin ile görüşen arkadaşlarımızın aldığı yanıt aynen şöyledir; Engin, 'Alaatin Çakıcı'nın ve benim yemek yediğimiz masada oturup bize işlik edecek bir İl Emniyet Müdürü veya sıradan bir polisin deli olması lazım. O gün Çakıcı ile yemiş olduğumuz yemekte hiç bir polis yetkilisi yoktu' dedi. Ama biz her şeye rağmen araştırmalarımızı sürdürüyoruz" diye konuştu.

Dün Acıbadem'deki McDonald's'da meydana gelen patlamaya ilişkin de Celalettin Cerrah, "Patlamayla ilgili şu an elimizde önemli bilgiler yok. Şu ana kadar olayı üstlenen bir örgüt de yok. Elde edilen bilgi ve belgeler inceleniyor" şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön