Çevre Dostu Temizlik Ürünleri

TURMEPA, suda çözünebilen ve doğada biyolojik birikim yapmayan temizlik ürünler ile çevreyi koruyor

Çevre Dostu Temizlik Ürünleri

Denizlere gönül vermiş ve denizlerimizi gelecekte de yaşatma çabası gösteren DenizTemiz Derneği/TURMEPA, temizlik ürünleriyle çevrenin ve özellikle doğal su kaynaklarının korunmasına katkı sağlıyor. TURMEPA Çevre Dostu Temizlik Ürünleri, dünyamızın kısıtlı kaynaklarından olan sudan tasarruf edilmesi ve aynı zamanda denizlerin korunması, çevrenin kirletilmemesi ilkesinden yola çıkarak hazırlandı. Doğal hammaddelerden elde edilen, suda hızla çözünebilen, doğada biyolojik birikme yapmayan, ayarlı köpüğü sayesinde kolay durulama sağlayarak su tasarrufuna imkan veren temizlik maddelerinin ambalajları ise geri dönüşümlü malzemeden üretiliyor.

Tüketiciler de seçimleriyle ülkemiz deniz ve kıyılarının korunmasına, yaşanabilir bir çevreye sahip olma yolunda TURMEPA’nın yaptığı çalışmalara destek olabilecek ve özellikle küresel ısınma ve kuraklığın ülkemizde ciddi tehditler oluşturduğu şu günlerde, doğanın korunmasına katkıda
bulunabilecek.

Çevre dostu TURMEPA markalı ürünler West Marine, marinalar ve Opet bayileri ile Migros, Tansaş, Makro, Koçtaş ve Metro marketlerinden elde edilebiliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler