CHP'de fişlemenin ardından 'böcek' şaşkınlığı

Bazı CHP milletvekillerinin fişlendiğini gösteren belgelerin ortaya çıkmasının ardından partide bu kez 'böcek' şoku yaşanıyor.

CHP'de fişlemenin ardından 'böcek' şaşkınlığı

Dün milletvekillerinin de katıldığı toplantı sonrasında sandalyenin altında bir cihazın bulunduğu CHP Maltepe İlçe binasında bugün şaşkınlık hakim.

Maltepe İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcısı Evin Gençosmanoğlu, "Dün önemli bir toplantımız vardı. Gülsuyu'ndaki olayla ilgili bir toplantımız vardı. 3 tane milletvekilimiz buradaydı o toplantının bitiminde bu olay ortaya çıktı. Daha önce karşılaşmadığımız bir olay" diye konuştu.

CHP Maltepe İlçe Teşkilatı'nda dün CHP'li bazı milletvekillerinin de katıldığı bir toplantı düzenlendi.

Gülsuyu'nda son günlerde yaşanan silahlı saldırılar ve devamında gelişen olayların konuşulduğu öğrenilen toplantı bittikten sonra binada kalanlar sandalyelerden birinin altında bir cihazın varlığını farketti. Durumun polise bildirilmesi üzerine uzman ekipler olay yerine gelip ayrıntılı bir arama yaptı.

Dinleme cihazı olduğu ileri sürülen cihaz incelenmek üzere polisler tarafından götürüldü. Milletvekillerinin da hazır bulunduğu toplantıyı habercilerin izlemesine izin verilmemişti. (DHA)

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
CHP YE ARTIK AĞZIMLA GÜLMÜYORUM...DEMOGOJİ VE YALANDA OKADAR İLERİ GİTTİLERKİ..SAÇMALAMANIN..GİNES REKORU OLSA..DÜNYA §AMPİYONU OLURLAR..HERKEZE AÇIK..TOPLANTI DİNLENİRMİYA...İFTİRA ATMANIN..YALANIN BİLE DOĞRUSUNU BECEREMİYORLAR..
dogru arınç bey gibi suikast uydurması askerlerin bilgisayarına program yuklenmesi yalan diz boyu türbanlı bayana saldırıldı deiyip başbakanımızın ikilem yaratması yalan diz boyu ama insanlar at gözluklu olursa göremez
Setinfo69....chp de hertürlü numara mevcut..müftü karısı bile var bizzat izledim.tv de sen izlemedinmi
bırakın allah aşkına bu artistlik numaralarını... deniz baykal meselesi gibidir bu... kendileri yapmıştır... langur-lungur işlerle uğraşacaklarına bu memlekete bir proje hazırlasınlar da aldıkları maaşı hak ettsinler....
akpliler bak hakediyor aldıkları maşı ülkeyi özelleşdirme altında satıyorlar uç kuruşa bunlarda tık yok ya kardeşim akpden biraz ders çıkartın dini kulanın ortadoguda çanileri desdekleyin pkklıarı melek yapın çalışın biraz
AKP artık ne yapacağını şaşırdı. Bu sadece chp de değil mhp de de vardır kesin. Bir tek kardeş partileri bdp de var mıdır ondan şüpheliyim.
HERKEZE MEDYAYADA.AÇIK BİRYERDE..DİNLEMEMİ OLUR SANDAL YENİN ALTINDA BÖCEKMİ.OLUR..CHP.İŞİ İYİCE ACEMİLİĞE VURDU..YETER ARTIK..BU YALAN DOLAN..CHP..
akp geldi dinlemede fişlemede gizli kamerayla mahremde türkiye çag atladı hani diorya başbakanımız türkiye çag atladı dogru sadece ayrımcılıkda çag atladık dinlemede çag atladık gerisi boş
Albayrak, ne kadar uç yorumlar yazıyorsun ki , senin yorumlar hiç tutulmuyor nedense:)))
Bu ne yahu nereye gidiyoruz, bir lokma bir hırka felsefesini şiar edinmiş inananlar sadece sade vatandaşlar galiba. Diğerlerinin peşinden koşmak niye.
CHP.VE ZİHNİYETİ ÖNCE TOPLUMU BÖLDÜ..TAKSİM OLAYLARINI..KULLANARAK.BU BÖLÜNMEDEN FAYDALANMAK.AMACIYLA SEÇİMLERE..KADAR..ÇEŞİTLİ YALANLARLA..BU DURUMU SÜRDÜRECEK..HERGÜN ÇEŞİT ÇEŞİT..YALANLAR..PLANLI BİR ŞEKİLDE MEDYADA YER BULUYOR..CHP ATEŞLE OYNUYOR..NE YAPARSA YAPSIN.BU MİLLET CHP NİN OYUNLARINI..YEMİYOR..
bunuda akp yaptı dımı ulan bırbırınızı yıyceksınız akp den bılceksınız atkafalılar sızı.
Başka seçenek var mı?
CHP İLÇE BAŞKANLIĞI..DEYİNCE AKLIMA MÜFTÜNÜN KARISI GELDİ..ACABA BU BÖCEK OLAYININ.ALTINDAN CHP DEN KİM.ÇIKACAK.İZLEYELİM.GÖRELİM..
Cahapa yöneticilerinin arama yapmalarına gerek yok aynaya baksınlar en büyük böceği görecekler.
AKP seçim öncesi , CHP'yi yıkmak için her türlü çirkefliğe başvuruyor.Ne günlere kaldık..
eee secımler yaklaşıyor acaba ne açıklarını bulacağız dıye uğraşıyorlar her secımde olmuyormu bular bakın secımlere 2ay kala daha neler çıkacak hem CHP HEMDE MHP nın bunlar daha baslangıcc
chp lıler koltuk hırsından bırbırlerını yıycekler nerdeyse utanmadan bıde akp den bılırler ulan hangı akp lı şeytanın otagına gırer utanmazlar,DENIZ BAYKALA YAPTIKLARI GIZLI KAMERA OYUNUNU HATIRLAYIN hanı kemal kılıçtaroğlu sonrasında genel başkan oluvermişti!!
AHA ŞİMDİDE BÖCEKMİ ÇIKTI ULEN C.H.P GECELERİ BUNLARIMI ÜRETİYORSUNUZ KİM NE YAPSIN BÖCEK SİNEK KARINCA SİZLERDE BİŞEY YOK Kİ ÇOKMU DONANIMLISINIZ ALLAH AŞKINA SİZ KENDİ ARKADAŞLARINIZA BAKIN SİZ KENDİNİZLE UGRAŞIYORSUNUZ KASET BEKLİYOM KASET NE ZAMAN ÇIKACAK
BÙTÜN CHP Yİ TOPLASAN İÇİNDEN ON KİŞİ ÇIKMAZ HARİKETLERİNE BAK..SANIRSIN..DÙNYA ONLARIN ETRAFINDA DÖNÜYOR
başımıza mafya oldular mübarek
İyice boku çıktı artık herşeyin.İnsanları fişlemeler,dinlemeler, öldürmeler...nasıl bir ülkede yaşıyoruz biz?
İnanma demogoji
Adamlar birbirlerini dinliyor, izliyor, fişliyorlar. Deniz baykal, nesrin baytok seks skandalı da bunlardan biri...
VALLAHİ PES EGER KAST ETTİKLERİ..AK PARTİ BİZİ DİNLİYOR..DEMEKSE..İYİCE SAÇMALADILAR..MALTEPE İLÇE DE CHP TOPLANTI YAPIYOR..HERKEZE AÇIK TOPLANTIDA TESADÜF BU YA SANDELYENİN ALTINDAN..BÖCEK..ÇIKIYOR..SANDELYELERİN NERESİNE..OTURURKEN..GÖRDÜLER BİLMİYORUM..BIRAKIN BU UCUZ PALAVRALARI CHP DEMOGOJİ YAPMA..
bu haber tamda Sayın İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın haklı olarak Maltepe Belediye Başkanını eleştirdikten sonra gelmesi bu işin arkasında AKP zihniyetinin olduğunu göstermekten başka birşey değildir diye düşünüyorum. Gerçekten artık CHP bu tarz ensest ilişkileri bıraksın....
Herkesi dinletecem diye , telef oldu bu AKP
BU CHP BİRBİRİNİ DÜZERKENDE SORUMLULUĞU AKP YE ATTI BU ŞEREFSİZLERİN KAFASINA TAŞ DÜŞSE AKP DEN BİLECEKLER
Diğer Haberler