HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 28 Ocak Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve bilet sorgulama

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Vatandaşlar çekilişle ilgili aramalarını sıklaştırdı. Cumartesi günlerinin vazgeçilmezi olan bu çekiliş her hafta insanların hayallerini süslüyor. Büyük ikramiyeyi kazanmak için loto oynayanlar, çekiliş sonuçlarını araştırmaya başladı. Peki Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? İşte detaylar...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 28 Ocak Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve bilet sorgulama

Çılgın Sayısal Loto sonuçları vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Şans oyunları ülkemizde epey revaçta. Bu çekilişlerden en popüler olanı da bu akşam çekilen Çılgın Sayısal Loto. Uzun yıllardır cumartesi günlerinin vazgeçilmezi olan çekiliş bu akşam kimleri sevindirdi merak konusu oldu. Peki Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? İşte çekilişe dair ayrıntılar...

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Çılgın Sayısal Loto sonuçları kullanıcıların en çok arattığı onulardan biri oldu. Çekiliş bu akşam saat 21.30'da yapıldı. Noter huzurunda ve canlı olarak gerçekleştirilen çekiliş MPİ web sitesinden ve Youtube kanalından izlendi.

ezgif.com-gif-maker (56)

28 OCAK ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

İŞTE KAZANAN NUMARALAR

7-11-29-44-45-84+51+76

ÇILGIN SAYISAL LOTO BÜYÜK İKRAMİYE NE KADAR?

Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiye merak edilmeye başlandı. Bu akşam saat 21.30'da gerçekleştirilen çekilişte ne kadar para ödülü verilecek araştırılıyordu. 25 Ocak'ta yapılan Sayısal Loto çekilişi sonucunda 6 bilen çıkmamış ve devretmişti.

3220764_810x458

Bu akşamki çekilişin büyük ödülü tamı tamına 98.053.369,36 ₺ idi. Fakat bugün de 6 bilen çıkmadı ve çekiliş yine devretti.


Express

En Çok Aranan Haberler