HABER

Çınarcık'ta eski Halk Eğitim Müdürü denizde ölü bulundu

Yalova'nın Çınarcık ilçesi eski Halk Eğitim Müdürü Mehmet Ceylan (56), Taşliman mevkiinde denizde ölü bulundu. Bir süre önce emekliye ayrılan Ceylan sabah erken saatlerde evden ayrılırken ve ilçedeki vatandaşlar tarafından denizde ölü olarak bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından denizden çıkartılan şahsın yapılan ilk kontrolünde ayağına taş bağlandığı tespit edildi.

Yaklaşık 4 yıldır Çınarcık Halk Eğitim Müdürlüğü görevini sürdüren Mehmet Ceylan, bir süre önce emekliye ayrılmıştı. Sabah erken saatlerde evden ayrılan Ceylan, 08.30 sularında ilçedeki vatandaşlar tarafından denizde ölü olarak bulundu.

Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından denizden çıkartılan şahsın yapılan ilk kontrolünde ayağına taş bağlandığı tespit edildi. Olayı duyarak sahile gelen yakınları ise gözyaşlarına boğuldu. Çınarcık Kaymakamı Abdullah Çiftçi de olay yerine gelerek emniyet yetkililerinden bilgi aldı.

Ceylan'ın kesin ölüm sebebinin anlaşılması için cenazesi Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na gönderildi. (İHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Taş ayapına bağlandı diyor polis Bağlandı mı ? Bağladı mı ?
Ne esrarengiz bir ülkede yaşıyoruz.Olacak şey mi?Yıllarca devlet görevinde bulunanlar böyle mi korunmalı.Yoksa devlet içinde gizlenmiş olan "Kontrgerila olan FETÖ mu? Faili mechul cinayetlerin tamamını ABD ve AB güdümlü bu FETÖ işlemiştir.
Allah rahmet eylesin, halk eğitim müdürü halkı eğitememiş.
Geri Dön