HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ceset sanıp telefona sarıldılar! Gerçek polis gelince ortaya çıktı

İçerik devam ediyor
İçerik devam ediyor

Adana'da atık kağıt toplayan bir kişi sıcak olduğu gerekçesiyle üstü çıplak halde sokakta uyuya kalınca vatandaşlar tarafından ölü sanılarak ihbar edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri, içki içtikten sonra sızdığı anlaşılan şahsı uyandırıp bölgeden uzaklaştırdı. Sarhoş şahsın sık sık bu şekilde sokaklarda sızmış olarak bulunduğu ve polis ekiplerinden başka kimsenin kendisine sahip çıkmadığı öğrenildi.

Olay, Sabah 07.30 sıralarında Seyhan ilçesi, Döşeme Mahallesi 60064. Sokakta meydana geldi. İddiaya göre, ismi öğrenilemeyen ve kağıt toplayarak geçimi sağlayan bir kişi gece saatlerinde sarhoş olarak sokağa geldi. Kaldığı baraka ev sıcak olduğu için sarhoş adam üstünü çıkarıp sokaktaki boş arsada uyuya kaldı.

Sabah ise hareketsiz halde uyuyan adamı gören vatandaşlar, ölmüş olabilir düşüncesiyle polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri adamın yaşadığını ve uyku halinde olduğunu tespit etti. Polis ekipleri sarhoş adamı uyandırıp boş arsadan gönderdi.

Sarhoş şahsın sık sık bu şekilde sokaklarda sızmış olarak bulunduğu ve polisten başka kimsenin kendisine sahip çıkmadığı öğrenildi. (İHA)

En Çok Aranan Haberler