HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Son dakika! Haliç'te bir erkek çocuğunun cesedine ulaşıldı

İçerik devam ediyor
İçerik devam ediyor

Son dakika haberine göre Haliç'te yapılan aramalarda bir erkek çocuğunun cesedine ulaşıldı. Öte yandan dün akşam Karaköy İskelesi yakınındaki sahil düzenleme çalışması alanında bir çocuğun denize düştüğünü gören vatandaşlar, yetkililere haber vermiş, aralarında dalgıçların da bulunduğu ekipler, arama çalışmalarına başlamıştı.

Son dakika haberine göreHaliç’te bir erkek çocuğuna ait ceset bulundu. Deniz polisi ve Sahil Güvenlik ekiplerince Karaköy İskelesi’ne çıkarılan cesedin dün akşam saatlerinde Karaköy’den denize düşüp kaybolan çocuğa ait olduğu düşünülüyor.

Artık bu haberi reklamsız okumak mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Edinilen bilgilere göre, Haliç’in Balat açıklarında su yüzeyinde hareketsiz şekilde bulunan bir insan bedeni olduğunu fark eden çöpçüler, polise ihbarda bulundu. İhbar üzerine Deniz Polisi ve Sahil Güvenlik Komutanlığı’na bağlı ekipler, su yüzeyindeki insan bedenine ulaşmak için çalışma başlattı. Botlarla bölgeye ulaşan Deniz Polisi, söz konusu ihbarın bir ceset olduğunu fark etti. 10-11 yaşlarında bir erkek çocuğuna ait olduğu belirtilen ceset, Deniz Polisi’ne ait botla Karaköy İskelesi’ne çıkarıldı. İskelede bekleyen ve iskeleye yaklaşan vapurlarda bulunan bazı vatandaşların, cesedi ve çalışmaları dikkatle izlediği görüldü.

Öte yandan, kıyıya çıkarılan cesedin Şahin Budan (10) adlı çocuğa ait olduğu belirlendi. İlk belirlemelere göre, cesedin dün akşam görgü tanıkları tarafından saat 20.30 sıralarında Karaköy’den denize düştüğü iddia edilen ve yapılan arama çalışmalarında su yüzeyinde sadece terliği bulunabilen kayıp çocuğa ait olduğu değerlendiriliyor. Olay Yeri İnceleme ekiplerinin ceset üzerindeki çalışmaları sürerken, ceset üzerinde son olarak savcı incelemesi yapılması bekleniyor.

En Çok Aranan Haberler