HABER

Çocuklarını bırakıp kaçtılar

SAMSUN (İHA) - Samsun'da, dini nikahlı bir çift, 2 çocuğunu evlerinde misafir olarak kalan genç kadına terk ederek kayıplara karıştı. Selahiye Mahallesi'nde meydana gelen olayda, Murat Balcıoğlu (26), dini nikahlı eşi Gülşah Gödek (22) ile birlikte çocukları Batuhan (2.5) ve Oğuzhan'ı (1.5) evlerinde misafir olarak bulunan Hülya Demircan'a (23) bıraktı. Genç kadın, anne-babanın uzun süre ortaya çıkmaması üzerine durumu polise haber verdi. Batuhan ve Oğuzhan kardeşlere Samsun Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri sahip çıktı.

Samsun Doğum ve Çocuk Hastanesi'ne götürülerek burada sağlık kontrolünden geçirilen çocukların Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvası'na teslim edileceği öğrenildi.

Ev sahibi karı-kocanın çocuklarını bıraktığı 1 çocuk annesi Hülya Demircan, "Bana, 'Çocukları ne yaparsan yap. Biz gidiyoruz. Bizi bulamazsınız' dediler. Ne yapacağımı şaşırdım. Çaresiz polisten yardım istedim" dedi. Polis, çocukların anne-babasını bulmak için harekete geçti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön