Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  CS:GO oyuncuları arasında en büyük pay hangi ülkenin?

  Counter-Strike: Global Offensive'de dünya çapından milyonlarca oyuncu bulunuyor. Peki CS:GO oyuncuları arasında en büyük pay hangi ülkenin hiç merak ettiniz mi? İşte CS:GO oyuncu topluluğunda en büyük paya sahip olan ülkelerin yüzdesi.

  CS:GO oyuncuları arasında en büyük pay hangi ülkenin?

  Counter-Strike: Global Offensive zaman zaman hile sorunlarıyla gündeme gelse de hala dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri. Fortnite ve PUBG gibi rakiplerle mücadele eden CS:GO, pek çok ülkeden de oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Peki CS:GO oyuncuları en çok hangi ülkeden geliyor? İşte bu sorunun merak eden Leetify, şaşırtan sonuçları takipçileriyle paylaştı.

  İŞTE CS:GO OYUNCU TOPLULUĞUNDA EN BÜYÜK PAYA SAHİP ÜLKELER

  Sonuçlara göre, yüzde 11.65 oyuncu oranına sahip olan Rusya, CS:GO oyuncu tabanında en büyük payı olan ülke oluyor. Rusya'yı ise yüzde 10.66 ile ABD ve yüzde 5.32 ile Polonya izliyor. Polonya'nın ardında yüzde 4.87 ile Brezilya, yüzde 4.55 ile Almanya bulunuyor.

  PEKİ TÜRKİYE KAÇINCI SIRADA?

  Türkiye, yapılan sıralamada yüzde 4.55 paya sahip Almanya'nın ardında, 6. sırada bulunuyor. Türkiye'nin payı ise yüzde 4.20 olarak karşımıza çıkıyor.

  Listenin son sırasında Arjantin yer alıyor. Arjantin'in CS:GO oyuncu tabanındaki payı ise yüzde 1.45 olarak görüntüleniyor.

  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler