HABER

Çukur 5. son bölüm izle: Selim'in tehlikeli oyunları! (6. bölüm ilk sahne yayınlandı!)

Çukur 5. bölümü dün akşam soluksuz izlendi. Show TV'nin pazartesi akşamları çok izlenen dizisi Çukur son bölümde heyecanlı sahneler izleyicileri ekran başına kilitledi. İsa'nın yakalanması ile hain olduğu ortaya çıkacak korkusu, Selim'e tehlikeli işler yapmasına neden oluyor. Çukur son bölümde Selim, hedef şaşırtmak için Yamaç'ın aklını çelmeye çalışır. Çukur 5. son bölüm tamamı ile 6. bölümden ilk sahneyi haberimizden izleyebilirsiniz.

Çukur 5. son bölüm izle: Selim'in tehlikeli oyunları! (6. bölüm ilk sahne yayınlandı!)

Çukur 5. son bölümü ile dün akşam Show TV ekranlarına geldi. Baştan sonra heyecanla izlenen Çukur dizisi son bölümden sonra 6. bölümden ilk sahne yayınlandı. Çukur 5. bölümde Yamaç'ın tek derdi, aralarındaki Vartolu'ya laf tanışayanın, hainlik yapanın kim olduğunu bulmak ve babasının karşısına çıkarmaktır. Bu durum İdris Koçovalı ile Yamaç arasındaki gerilimi daha da artırıyor. Yamaç'ın bu girişimleri ise en çok Selim'i rahatsız ediyor. Vartolu ile ailesine karşı birleşen Selim, ikiyüzünün ortaya çıkması tehlikesi ile ne yapacağını şaşırır ve olayları çok daha tehlikeli yola sevkeder. Çukur 5. son bölüm ile 6. bölümden ilk sahneyi haberimizden izleyebilirsiniz.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İsa'ya kurduğu tuzak ile onu ele geçirir. Fakat hainin kim olduğunu öğrenemeden İsa ölür. Selim ise İsa'nın yakalanmasından sonra ne yapacağını şaşırır. İhanetinin ortaya çıkmasını istemeyen Selim, tehlikeli bir yola girer. İsa'nın ölmesinden sonra Yamaç ile konuşan Selim, İsa'nın yakalanmasını kimler biliyordu diyerek hedefi başkasının üzerine çekmek ister. Gösterdiği hedef ise Emmi ile Paşa'dır. Yamaç, abisi Selim'in bu tehlikeli oyunu sonrasında Miço ile bir operasyon yapıyor. Çukur 5. son bölüm tamamını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Çukur 5. son bölümü izlemek için tıklayınız

ÇUKUR 6. BÖLÜM İLK SAHNESİ "SEN BURAYA AİTSİN"

Çukur 6. bölümünden ilk sahne yayınlandı. Yamaç’ın, kendisinin Çukur’un lideri olduğunu herkese göstermesini isteyen babası İdris’e verdiği tepki ekran başındakileri şaşırttı. Yamaç, babasına “Ben buraya lider olmaya gelmedim baba” diyerek karşı çıkarken İdris’in “Sen buraya aitsin. Artık hiçbir yere gidemezsin. Sadece Koçovalıların değil bütün Çukur’un kaderi senin kaderine bağlandı artık!” sözleri heyecanı arttırdı.

ÇUKUR SON BÖLÜM ÖZETİ

Çukur’un 5. Bölümünde; Yamaç, ne pahasına olursa olsun aralarındaki haini bulmaya kararlıdır. Ancak karşısında büyük bir engel vardır. Yamaç’ın, herkesi aileden biri olarak gören İdris’i bu ihtimale inandırması, haini bulmasından çok daha zorlu olacaktır. Baba-oğul arasındaki tansiyon giderek yükselir.

Koçovalı kadınları arasında da fırtınalar eser. Sena’nın, Sultan Koçovalı’nın kurallarına uymaya niyeti yoktur. Dört duvar arasından dışarı adım attığı an mahalleden tanıştığı biri, ona Çukur’un gerçek yüzünü gösterecektir.

Kendisiyle ilgili gerçeklerin ortaya çıkmaması için en yakınındakileri bile ateşe atmaktan çekinmeyen Selim, geri dönüşü olmayan bir hata yapar.

Mahalleye hızlı bir giriş yapan Vartolu ise Çukur’un sakinlerinin sevgisini kazanmak için adım atar. İdris Koçovalı’nın yerine göz diken Vartolu, asıl savaşı başlatacaktır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön