HABER

Çukur 5. yeni bölüm izle: Yamaç, İsa'yı konuşturabilecek mi? (Nefes eden kavga sahnesi)

Çukur 5. yeni bölümü ile bu akşam Show TV ekranlarında. Heyecanla izlenen dizinin yeni bölümünde Yamaç, babası İdris Koçovalı'ya aralarında bir hain olduğunu ispat etmek için varını yoğunu ortaya koyuyor. Bir köşede sıkıştırdığı İsa'yı herkesin nefeslerini tutarak izlediği sahnede yakalıyor. İsa'nın yakalanması en çok Selim'i endişelendiriyor. İşte Çukur 5. yeni bölüm fragmanları ve bölüm özeti...

Çukur 5. yeni bölüm izle: Yamaç, İsa'yı konuşturabilecek mi? (Nefes eden kavga sahnesi)

Çukur 5. yeni bölümde dananın kuyruğu kopacak mı? Show TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Çukur'da heyecanın dozu giderek artıyor. İstanbul'un en belalı mahallesi olan Çukur'un hakimiyeti için karşı karşıya gelenlerin mücadelesi olan dizinin yeni bölümünde Selim, hainliği öğrenilecek diye etekleri tutuşuyor. İsa'nın depoda Yamaç tarafından ele geçirilmesi sonunda soluğu Vartolu'nun yanından alan Selim, herşeyi ötecek diyerek çaresizliğini gösteriyor. Yamaç ise sakinliğini koruyarak babası İdris Koçovalı'ya içlerindeki hainin kim olduğunu göstermek ve kanıtlarla bunu ispatlamak istiyor.

YAMAÇ'IN KAVGA SAHNESİ MERAK UYANDIRDI!

Yamaç ile İsa arasında geçen kavga sahnesi, fragmandaki haliyle birçok kişinin dikkatini çekti ve bu akşam oynayacak Çukur dizisi yeni bölümü heyecanla beklenmeye başladı. Aras Bulut İynemli'nin canlandırdığı Yamaç karakteri, yavaş yavaş ağırlığını koymaya başladı. Çukur 5. yeni bölümü bu akşam saat 20.00'den itibaren aşağıdaki linkten online olarak izleyebilirsiniz.

Çukur 5. yeni bölümü izlemek için tıklayınız (20 Kasım Pazartesi 20.00 Show TV)

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çukur yeni bölümde; Yamaç, ne pahasına olursa olsun aralarındaki haini bulmaya kararlıdır. Ancak karşısında büyük bir engel vardır. Yamaç’ın, herkesi aileden biri olarak gören İdris’i bu ihtimale inandırması, haini bulmasından çok daha zorlu olacaktır. Baba-oğul arasındaki tansiyon giderek yükselir.

Koçovalı kadınları arasında da fırtınalar eser. Sena’nın, Sultan Koçovalı’nın kurallarına uymaya niyeti yoktur. Dört duvar arasından dışarı adım attığı an mahalleden tanıştığı biri, ona Çukur’un gerçek yüzünü gösterecektir.

Kendisiyle ilgili gerçeklerin ortaya çıkmaması için en yakınındakileri bile ateşe atmaktan çekinmeyen Selim, geri dönüşü olmayan bir hata yapar. Mahalleye hızlı bir giriş yapan Vartolu ise Çukur’un sakinlerinin sevgisini kazanmak için adım atar. İdris Koçovalı’nın yerine göz diken Vartolu, asıl savaşı başlatacaktır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön