HABER

Cumhuriyet'e '90 yıllık reklam arası' diyen Tülay Babuşçu'dan dikkat çeken Atatürk paylaşımı

Bir dönem Cumhuriyet hakkında "600 yıllık İmparatorluğun 90 yıllık reklam arası sona erdi" mesajını paylaşarak büyük tepkiye neden olan AK Parti eski Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu, 10 Kasım'da Mustafa Kemal Atatürk paylaşımı yaptı.

Cumhuriyet'e '90 yıllık reklam arası' diyen Tülay Babuşçu'dan dikkat çeken Atatürk paylaşımı

Tülay Babuşçu'nun Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıl dönümü nedeniyle 10 Kasım'da Atatürk paylaşımı yaptığı ortaya çıktı. Babuşçu'nun, Atatürk ve Anıtkabir resminin üzerinde, "Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. Atatürk. Her 10 Kasım'da yeniden doğar" yazılı bir resim paylaşması dikkat çekti. Babuşçu, 29 Ekim'de de Cumhuriyet Bayramı'nı kutlayan mesaj yayınlamıştı.

UCA: REKLAM ARASI BU TWEET İLE Mİ SONA ERDİ?

Sunucu Metin Uca da Tülay Babuşçu'nun paylaşımıyla ilgili "Hanımefendi dönüş hızınızı anlamak için soruyorum "Osmanlı İmparatorluğu'nun 90 yıllık reklam arası" bu tweetiniz ile mi sona erdi?" yorumunu yaptı. Uca'nın paylaşımı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

PAYLAŞIMI BÜYÜK TEPKİ TOPLAMIŞTI

Eski AK Parti Balıkesir milletvekili Tülay Babuşçu, "600 yıllık İmparatorluğun 90 yıllık reklam arası sona erdi" mesajını paylaşması nedeniyle eleştirilmişti. Babuşçu bu sözlerinin ardından 'Bizans dostu kahpe İnönü' şeklinde bir tweet paylaşmış, tepkiler nedeniyle tweetini silerek, Meclis'te özür dilemişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
kadın doğru söylemiş niye tepki çekiyorki...osmanlı bizim canımızdır....reklam arası sona erdi gerçekten kadın doğru söylemiş
Cumhuriyet'e reklam arası diyenler...Daha Atatürkçüler ölmedi...
insanlar bunlara hala inaniyormu iki yüzlü riyakarlar. kimin sayesinde o makamı işgal ediyorsun bu nasıl bir çelişki.
Geri Dön