DEAŞ terör örgütü sikke bastırmış! Sakarya'da ele geçirildi

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ekipleri tarafından DEAŞ terör örgütüne yapılan operasyonda, örgüt adına bastırılan 16 altın sikke ele geçirildi.

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda Sakarya Emniyet Müdürlüğü tarafından DEAŞ terör örgütünün faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve eylemlerinin önlenmesi amacıyla devam eden çalışmalarda ele geçirilen sikkelere el konuldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Deaş mı bastırmış başka biri mi, pek inandırıcı gelmedi, hani herkez DEAŞ bitti diyordu, biten bir örgüt para mı bastıracak?
İslam, yüzyıllardır kasten ve cehaleten tahrif ve istismar ediliyor. Peygamberler yok artık ama akıl sahiplerine hitap eden Kur'an var iken, insanlar kula kul olmak yerine, bunu anlayıp, bilselerdi.! O ibretlerle dolu, mesajlar içeren uyarı kitabıdır. Allah'ın hesabı hiç bir hesaba benzemez.
Allah c.c. Kur'an ile ben varım, bir'im ve tek hakim'im, emeğiniz ile helal kazanın ve yeyin, kimsenin malına ve namusuna kötü niyetle bakmayın, merhametli ve zordakilere yardımcı olun, haksızlık yapmayın ve adil davranın, iradenizi doğru kullanın, insan olun ve şükredin diyor. Çok mu zor ve anlaşılmaz ki (!) bir sürü hurafe eklenmiş, ticari asılsız kitaplar yazılmış bu son derece net özet için.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler