Demet Akalın'a kocasıyla birlikte konuk olduğu Seda Sayan'ın programında İbrahim Kutluay şoku

Magazin gündemi yine bomba gibi! Seda Sayan'ın yeni programına konuk olan Akalın, izlediği görüntüler sonrası şok yaşadı.

Demet Akalın'a kocasıyla birlikte konuk olduğu Seda Sayan'ın programında İbrahim Kutluay şoku

Seda Sayan'ın SHOW TV'de yayınlanan Seda Sayan'la programına Demet Akalın ve eşi Okan Kurt konuk olmuştu. Programdaki diper konuklar ise Krimcan Durmaz ve Gülşah Saraçoğlu'ydu.

@gulsahsaracoglu ????

DEMET AKALIN (@demetakalin)'in paylaştığı bir gönderi ()

Yayında her şey güllük gülistanlık giderken ne olduysa yayınlanan o biyografiden sonra oldu.

seda-sayan-demet-akalin-i-konuk-edip-ibrahim-kutluay-ile-klibini-yayinladi--10596094

Demet Akalın'ın hayatının anlatıldığı videoda eski sevgili İbrahim Kutluay'ın da yer aldığı "Senin anan güzel mi?" klibinden kesitler gösterildi.

Bunun sonucunda programda büyük gerginlik yaşandı. Demet Akalın'ın o görüntüden sonra yüzü bir hayli düştü. Okan Kurt ise sakin ve tepkisiz kaldı.

1837788_1_1515578589zfIK6

Program bitince de Akalın, Seda Sayan'ı Instagram'da takipten çıkardı.

Ertesin gün programında Seda Sayan özür diledi:

"Büyük bir özür borcum var. Çok sevdiğim, nikah şahidi olduğum Okan Kurt'tan özür diliyorum. Ekibim adına özür diliyorum. Senden ve eşinden özür diliyorum. Ben senin ablanım. Sen de beni kırmadın programıma geldin. Benim haberimin olması mümkün değil... Sabaha kadar ağladım. İster kabul edin, ister etmeyin... Ben sizden kendim ve ekibim adına özür diliyorum. Okan hayatımda kaybetmeyi isteyeceğim son delikanlı. Umarım özrümü kabul ederler... Kimseyle küs kalmak istemiyorum."

Sabaha kadar ağladığını söyleyen Sayan bir hayli üzgündü. Seda Sayan'ın açıklamasının ardından bir açıklama da Okan Kurt'tan geldi:

Açıklamalar peş peşe geldi. Özürler dilendi, kabul edildi ve her şey tatlıya bağlandı. Akalın, Seda Sayan'ı tekrar takibe aldı. Böylelikle bu soğukluk tatlıya bağlanmış oldu.

sdlkjd

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler