Denizdeki cesedin yanı başında hiçbir şey yokmuş gibi yüzmeye devam ettiler

Rusya'da, denizdeki cesedin az ilerisinde eğlenmeye devam eden gençlerin görüntüsü büyük tepki çekti. Ölen adamın, sarhoşken yüzmeye gidip kaybolan bir vatandaş olduğu ortaya çıktı.

Rusya'nın Krasnoyarsk şehrindeki Tatyshev Adası'nın kıyısında, denizdeki cesedin yanında yüzen çocukların görüntüsü şaşkınlık yarattı. Kolu suyun üzerinde olan ve vücudu yosunlarla kaplı cesedin yanı başında yüzüp eğlenen çocukların rahatlığı dikkat çekiciydi.

SARHOŞKEN YÜZMEYE GİDİP KAYBOLMUŞTU

Cesedin geçtiğimiz hafta sarhoşken yüzmeye giden ancak geri dönmeyen bir adama ait olduğu anlaşıldı. Yüzen gençlerin daha sonra polisi arayarak durumu ihbar ettikleri öğrenilirken görüntüleri izleyenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
Demek ki bu ülke yalnız değil.
@sfenksra1 bu ülkede sen böyle bir şey gördün mü hiç.
@me.1907 ben gördüm sahilde boğulan adam kumsalda savcı beklerken herkes yüzmeye devam ediyordu
@sfenksra1 bizim ülkede zaten bizim insanımızı bizim insanımız öldürüo orda adam kendi ölmüş onlarda karışmamış kötü bir durum tabi ama bizimki daha kötü
bizimde bunlardan pek farkımız kalmadı.
vatandaşlarda sarhoş olabilir niye tepki gösterdiniz?
@taslehoff sende sarhoşsun galiba..
BİLDİĞİN HAYVANLAR.
insanlık ölmüş
gavur heryerde gavurr
Ne var ki şaşıracak! Değeri olmayan veya değerleri boş olan toplumlarda gayet normal bir durum. Biz de oraya doğru dört nala gidiyoruz.
allahi varmiki bunlarin ?
bizde durum çok iyi. kendisi öldürüyor, kendisi gömüyor.
adana sandım
Bence farkına varmamış lardir.okadarda degil yani.rus olsun ne olursa olsun.o kadar ruhsuz olamazlar
buda habermi yani ... bizim ulkemizde cocugu 15 gun ac bırakıp karsinda cay demleyip ölümünü izleyen bir ulkeye... kiyamet kopsun yarabbi...
insanlık bitmiş gerçekten
bence ölen serhoş öldüğünün farkında olmadığı gibi çevresindeki çimenler de serhoşluktan yanlarında birinin öldüğünün farkında değil...
bu ülkede minicik cocuklar ölüyor kardesim
Yorumlara bakıyorumda aklı başında yorum yapan insanlar ne kadar az insan oğlu her hali ile acınası halde bu gidişle karanlık üzerimize iyice çökecek ve insanlığın temem sıfatlarını taşıyan insan sayısı daha da çok azalacak MALESEF !!!
Diğer Haberler