HABER

Depremden korktu, balkondan atladı!

Kütahya'nın Simav ilçesinde sabah saatlerinde 5 şiddetindeki depremde balkonlarından atlayan 2 kişi güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Depremden korktu, balkondan atladı!

Kütahya'nın Simav ilçesinde sabah saatlerinde 5 şiddetindeki depremde balkonlarından atlayan 2 kişi güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. 2.kattan peşpeşe atlayan şahıslardan birisi otomobilin üzerine düşerken diğeri ise zemine düştü.

Yara almadan kurtulan depremzedeler panik haliyle apartmanın çevresinden uzaklaştı. Deprem anında kaydedilen kamera görüntülerinde evlerinden ve işyerlerinden sokağa fırlayan vatandaşlar da dikkat çekiyor.

İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından ilçe merkezinde kurulan 7 MOBESSE kamerasından 2'si deprem anını ve ardından yaşanan paniği görüntüledi. Merkezde kaydedilen görüntülerde vatandaşların yaşadığı korku net bir şekilde hissediliyor. Vatandaşlar, depremin şokuyla uzun süre evlerine ve işyerlerine girmiyorlar.

Kışla Caddesi'nde 3 katlı bir evin 2'nci katından aşağıya 2 kişi peşpeşe atlıyor. Depremzedelerden birisi otomobilin üzerine, diğeri ise zemine düşüyor. Ancak yara almadan kurtulan kişiler olay yerinden uzaklaşıyorlar.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler