Didem Soydan erkek mi? Ünlü foto modelin ilk defa görülen "fazlalığı" sosyal medyayı salladı!

Didem Soydan'ın paylaştığı fotoğraftaki ayna detayı ortalığı karıştırdı, sosyal medya bu konuya kitlendi. Olaya Didem Soydan da dahil olunca ortaya keyifli mi keyifli bir goygoy çıktı.

Didem Soydan erkek mi? Ünlü foto modelin ilk defa görülen "fazlalığı" sosyal medyayı salladı!

Her şey ünlü foto model Didem Soydan’ın, Polonya’da bir otel odasından paylaştığı bu fotoğrafla başladı.

Fotoğraftan derin anlamlar, büyük değişimler çıkaran magazin basını “Didem Soydan’ın fotoğrafı olay oldu” şeklinde cümlelerle haberler yaptı, olayı çıkardı.

Fotoğraftaki ayna detayına dikkatli bakanlar, ışıktaki yansıma sebebiyle oluşan “fazlalığı” fark edince şama

Olay sosyal medyaya sıçrayınca da ortalık karıştı. Konuyla ilgili yüzlerce tweet atıldı, şakalar, espriler havada uçuştu.

Ancak asıl olay Didem Soydan da işin içine girdikten sonra oldu. Twitter’ı aktif şekilde kullanan ve Twitter trolleriyle de takipleşip şakalaşan Didem Soydan, kendi fotoğrafıyla dalga geçmeye başladı.

Aynadaki yansımayla ilgili şakalara doyamayan Didem Soydan, hem kendi güldü hem takipçilerini güldürdü.

Güzelliği ve tarzıyla büyüleyen, imza attığı uluslararası projelerle adından sıkça söz ettiren Soydan, ne kadar komplekssiz ve eğlenceli bir kadın olduğunu da göstermiş oldu.

Alışageldiğimiz ünlü profiline uzak, samimi, esprili, kibirsiz ve cool bu tarzı biz çok sevdik. Darısı tüm ünlülerin başına.

Bu arada aynadaki görüntü Didem Soydan'ın ayağının, makyaj aynasının ampülüyle kesişmesinden başka bir şey değil. Hayranları, sevenleri içini ferah tutsun.

Işte Didem Soydan’ın attığı tweetler ve gelen yanıtlar.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler