HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Doğayla bağ kurmanın yeni yolu Adidas Terrex Daroga Plus incelemesi ve yorumları

Doğa yürüyüşlerinizde kullanabileceğiniz kaliteli bir ayakkabı arıyorsanız size harika bir önerimiz var. Şık tasarımı, terletmeyen file gövdesi ve her türlü zeminde tutunma sağlayan kauçuk tabanıyla Adidas Terrex Daroga Plus tam olarak aradığınız ayakkabı olabilir. Haydi gelin, doğaseverlerin tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan Adidas Terrex Daroga Plus'a yakından göz atalım.

Doğayla bağ kurmanın yeni yolu Adidas Terrex Daroga Plus incelemesi ve yorumları

İçindekiler

 • Adidas Terrex Daroga Plus
 • 1. Adidas Erkek Terrex Swift R2 Trekking ve Yürüyüş Ayakkabısı
 • 2. Adidas Tracefinder Outdoor Ayakkabı Erkek
 • 3. Adidas TERREX TRACEROCKER 2 Outdoor Ayakkabı Erkek
 • 4. Adidas Erkek Terrex Voyager 21 C Yürüyüş Ayakkabısı
 • 5. Adidas Erkek Zapatilla Terrex Swift R3 Yürüyüş Botları
 • 6. Adidas TERREX DAROGA TWO 13 H.RDY Yürüyüş Ayakkabısı Unisex Yetişkin

Doğa yürüyüşü yapmayı sevenlerin iyi bildiği bir şey varsa o da yürüyüşe herhangi bir ayakkabıyla gidilmeyeceğidir. Özellikle trekking gibi aktivitelerden keyif almak için bu spora uygun bir ayakkabı giymek gerekir. Adidas Terrex Daroga Plus, geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen çevreci yapısından şık tasarımına kadar her detayıyla doğa yürüyüşlerinde en büyük destekçiniz olabilir. Eğer Adidas'ın kalitesini konuşturduğu bu ayakkabı ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız okumaya devam edin.

Adidas Terrex Daroga Plus


Doğayla bağ kurmanın yeni yolu adidas Terrex Daroga incelemesi ve yorumları

Adidas Terrex Daroga Plus'ın teknik özellikleri


Adidas markasının outdoor alanlarda kullanılması için ürettiği Terrex serisinin gözde isimleri arasında Adidas Terrex Daroga Plus da yer alıyor. Zorlu outdoor şartlarında size her yönden destek olması için tasarlanan ürün, özellikle gövdesinde kullanılan geri dönüştürülmüş malzemelerle oldukça çevreci bir yapıya sahip. Her yönden doğa ile iç içe olmayı hak eden ürünün göz kamaştırıcı birçok özelliği mevcut. Sıcak havalarda ve uzun tempolu yürüyüşlerde terleyen ayakların hava alması ve kuru kalması hem sağlık hem konfor açısından çok önemli. File üst yüzeye sahip olan Adidas Terrex Daroga Plus sizi her türlü hava koşulunda ferah tutma konusunda iddialı. Yürüyüş esnasında önemli olan bir diğer konu ise zorlu yol koşullarının ayaklarınız üzerine uyguladığı kuvvet. Burkulma gibi sorunlar veya ayakların farklı şekillerde zorlanması problem olabilir. Çeşitli sorunları ortadan kaldırma konusunda becerikli olan Adidas Terrex Daroga Plus kalıplı iç tabanı sayesinde ayağınızı her noktada destekler. Böylelikle zorlu koşullarda eğilip bükülmeden daha güvenli yürüyüş olanağı tanır. Konfor konusunda da kullanıcılara birçok özellik vadeden ayakkabı, uzun yürüyüşlerde daha kolay ilerlemenizi sağlar ve kullanılan Adiprene topuk yastıklaması darbeleri daha az hissetmenize yardımcı olur. Trekking ve doğa yürüyüşlerinde yürüyüşçülerin sıklıkla karşılaştığı bir diğer zorluk ise kayalık ve kaygan zeminler. Terrex Drago Plus bu sorunu da daha az zorlayıcı hâle getirmek için muhteşem bir alt taban sunar. Hem dişli hem kaymaz özellikli bu yüzey yeri daha iyi kavrayarak rahat bir yürüyüş sürdürmenize yardımcı olur. Bunlara ek olarak üst gövdesinin %50 gibi büyük bir oranı geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen ürün, çevreci adımlara önayak olan ayakkabı doğaseverler için muhteşem bir seçenek.

Adidas Terrex Daroga'nın avantajları ve dezavantajları


Pek çok kişinin beğenerek kullandığı Adidas Terrex Daroga Plus'ın sahip olduğu bazı avantaj ve dezavantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Bağcıklı tasarımı sayesinde ayağı daha iyi kavrayarak zorlu koşullarda iyi bir performans sunar.
 • Açık file üst kısmı sayesinde ayağınızı daha serin ve kuru tutar.
 • Adidas ayakkabıların sahip olduğu HEAT.RDY teknolojisi sayesinde vücut ısınızdan rahatsız olmadan spora devam etme olanağı sağlar.
 • EVA orta tabanıyla yumuşak ve destekleyici bir yapı sergiler.
 • Traxion özellikli dış tabanı her türlü yüzeyde daha iyi tutunma sağlar.
 • Geri dönüştürülmüş malzemeleri sayesinde çevreci bir seçenek olur.
 • Siyah rengiyle kolayca kombinlenebilir.
 • Yağmurlu havalarda kullanıma uygun değil.

Adidas Terrex Daroga Plus'ı kullananların yorumları


Adidas Terrex Drago Plus, kullanıcılarını genel anlamda memnun eden ayakkabılar arasında yer alıyor. Birçok özelliği ile cezbedici olan ayakkabı sunduğu konfor sayesinde çok beğeniliyor. Buna ek olarak nefes aldıran file yapısı en zorlu koşullarda dahi ayakları serin ve kuru tutması nedeniyle sık sık tercih ediliyor. Kullanıcıların birçoğu, ayakkabının çok kaliteli olduğundan bahsederken bazıları eskidikten sonra tekrar bu ayakkabıdan aldıklarını söylüyor.

Ürünü İncele

Adidas Terrex Daroga Plus'a alternatif ürünler


1. Adidas Erkek Terrex Swift R2 Trekking ve Yürüyüş Ayakkabısı


Doğayla bağ kurmanın yeni yolu adidas Terrex Daroga incelemesi ve yorumları

Adidas Erkek Terrex Swift R2 Trekking ve Yürüyüş Ayakkabısı'nın file ve sentetik malzemelerden üretilen üst kısmı ayakkabının daha hafif ve taşınabilir olmasını sağlıyor. Yüksek taşıma konforu için önceden şekillendirilmiş bir iç taban ile üretiliyor. Ayrıca ıslak zeminde bile muhteşem tutuş sağlayan Traxion tabanıyla yürüyüş konforunu en üst seviyeye taşıyor.

Kullanıcı Yorumları:

Birçok kullanıcı Adidas Erkek Terrex Swift R2 Trekking ve Yürüyüş Ayakkabısı'ndan "Terrex serisinin en iyi modeli" diye bahsediyor. Kalitesi, malzemesi ve su geçirmez dokusuyla çok beğenilen ayakkabının en çok dikkat çeken yanlarından biri kalıbının küçük olması. Bu sebeple birçok kullanıcı bir numara büyük alınmasını öneriyor.

Ürünü İncele

2. Adidas Tracefinder Outdoor Ayakkabı Erkek


adidas ayakkabı

Aşınmaya karşı dayanıklı file malzemesiyle uzun ömürlü bir kullanım sunan Adidas Tracefinder Outdoor Ayakkabı erkek kullanıcılar için ideal modellerden biri. EVA orta tabanı sayesinde esnek bir kullanım sağladığı gibi bağcıklı tasarımı ile ayağı iyice sarıyor. Böylelikle doğa yürüyüşlerinde karşılaşabileceğiniz zorluklarla mücadele etmenizi kolaylaştırıyor.

Kullanıcı Yorumları:

Kullanıcılar, Adidas Tracefinder Outdoor Erkek Ayakkabısı'nın yağmur ve çamurlu hava koşullarında ayakları kuru tutarak koruma sağladığını belirtiyor. Ayrıca kullanıcılar ayakkabının rahatlığı, kullanışlı tasarımı ve hafif yapısı büyük bir avantaj olduğunu ve ürünün kaliteli malzemeleri ve sağlam yapısı sayesinde kış şartlarında dahi güvenle kullanılabileceğini ifade ediyorlar.

Ürünü İncele

3. Adidas TERREX TRACEROCKER 2 Outdoor Ayakkabı Erkek


Doğayla bağ kurmanın yeni yolu adidas Terrex Daroga incelemesi ve yorumları

Ayağı çorap gibi saran Adidas Terrex Tracerocker 2 Outdoor Ayakkabısı hareketi kolaylaştıran bir yapı sunuyor. Ayakkabıda yer alan Adiprene yastıklama özelliği sayesinde ani darbelerden etkilenme ihtimali ortadan kalkıyor. Adiprene yastıklama ayakkabının hem topuğunda hem burun kısmında bulunuyor. Modelin outdoor sporlar için özel olarak tasarlanan Continental kauçuk tabanı ıslak zeminde dahi muhteşem zemin tutuşu sağlıyor.

Kullanıcı Yorumları:

Bazı kullanıcılar, Adidas Terrex Tracerocker 2 Outdoor Ayakkabısı'nın, hem doğa yürüyüşlerinde zorlu koşullarda hem günlük olarak rahatlıkla kullanılabileceğini belirtiyor. Kullanıcı yorumlarına göre ürün kaliteli yapısı sayesinde, zorlu koşullarda bile performansından ödün vermiyor ayrıca sağlamlığı hem de şık tasarımı ile konfor sağlıyor.

Ürünü İncele

4. Adidas Erkek Terrex Voyager 21 C Yürüyüş Ayakkabısı


Doğayla bağ kurmanın yeni yolu adidas Terrex Daroga incelemesi ve yorumları

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Kendi kendine çözülen bağcıklar artık can sıkıcı olmaya başladıysa stoperli bağcık sistemi sunan Adidas Erkek Terrex Voyager 21 Yürüyüş Ayakkabısı'na bir göz atmakta fayda var. Kumaş saya malzeme ile üretilen model, EVA orta tabanı ile üstün konfor sunuyor. Uzun süreli seyahatler yapanlar için de sıcak havalarda rahatlık sağlıyor. Hafif yastıklama teknolojisi sayesinde ise ayaklara gelen darbeleri en aza indiriyor.

Kullanıcı Yorumları:

Kullanıcılara göre Adidas Erkek Terrex Voyager 21 C Ayakkabı, rahat bağcık sistemi sayesinde kullanım kolaylığı sunuyor ve su itici özelliği ve hafifliği ile her türlü koşulda avantaj sağlıyor. Birçok kullanıcı ürünün kış koşullarına uygun ve şık bir tasarımı sahip olduğunu ifade ediyor.

Ürünü İncele

5. Adidas Erkek Zapatilla Terrex Swift R3 Yürüyüş Botları


Doğayla bağ kurmanın yeni yolu adidas Terrex Daroga incelemesi ve yorumları

Çözülmez bağcık teknolojisi sayesinde en zorlu anlarda dahi sizi yarı yolda bırakmayacak bir ayakkabı arıyorsanız Adidas Erkek Zapatilla Terrex Swift R3 Yürüyüş Botları tam da size göre! Model engebeli zeminlerde bile hızla hareket etmenizi sağlar. Kauçuk tabanı sayesinde ıslak ve kuru tüm zeminlerde kullanıcılara destek sunar. Düzenli olarak doğa yürüyüşlerine gidiyorsanız bu ürünün özelliklerini detaylıca incelemek isteyebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları:

Kullanıcı yorumlarına göre Adidas Erkek Zapatilla TERREX Swift R3 Yürüyüş Botları , her türlü hava koşulunda güvenle kullanılabilecek bir seçenek. Bir kullanıcı ürünün yağmurda dahi ayakları kuru tutan suya dayanıklı özelliği ile su geçirmeme testinden başarıyla geçtiğini ifade ediyor.

Ürünü İncele

6. Adidas TERREX DAROGA TWO 13 H.RDY Yürüyüş Ayakkabısı Unisex Yetişkin


Doğayla bağ kurmanın yeni yolu adidas Terrex Daroga incelemesi ve yorumları

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Kendine has tarzı ve özgün tasarımıyla dikkat çeken Adidas TERREX DAROGA TWO 13 H.RDY Yürüyüş Ayakkabısı Unisex Yetişkin modeli doğa yürüyüşlerinde en büyük destekçileriniz arasına girebilir. Belli oranda geri dönüştürülmüş malzemeden üretilen ayakkabı bu yönüyle de doğaseverlerin en sevdiği modeller arasında yer alıyor.

Kullanıcı Yorumları:

Modeli satın alan bir kullanıcı, ayakkabının esnek olması sayesinde tam beden alınabileceğini çünkü ayakları hiç sıkmadığını söylüyor. Birçok kullanıcı da ayakkabının çok rahat olduğundan bahsediyor.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.


Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler