HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Tasarım ve performansı buluşturan Nike Air Max Excee incelemesi ve yorumları

Retro tarzı ayakkabılardan hoşlanıyor ama ne alacağınıza karar veremiyorsanız tasarımı ve performansı birleştiren Nike Air Max Excee modeli, tam size göre olabilir. Klasik dokunuşların olduğu ayakkabı, yeniliği ve akıcılığı ifade eden uzatılmış çizgileriyle ön plana çıkıyor. Gelin, üç pencereli air bölmesinden uzun ömürlü kullanımına kadar birçok özelliği ile öne çıkan modele birlikte göz atalım.

Tasarım ve performansı buluşturan Nike Air Max Excee incelemesi ve yorumları

İçindekiler

 • Nike Air Max Excee
 • Nike Air Max Excee'nin teknik özellikleri
 • Nike Air Max Excee'nin avantaj ve dezavantajları
 • Nike Air Max Excee'yi kullananların yorumları
 • 1. Nike Revolution 6 Koşu Ayakkabısı
 • 2. Nike Air Winflo 9 Spor Ayakkabı
 • 3. Nike Erkek Air Force 1 '07
 • 4. Nike Air Zoom Structure 24 Spor Ayakkabı
 • 5. Nike Court Vision Mid Next Nature Spor Ayakkabı

Nike markasının birçok ikonik modeli bulunuyor. Bu modelleri çağrıştıran retro tasarımı ile ön plana çıkan Nike Air Max Excee de bu ürünler arasında. Klasik çizgileri ve yeni nesil teknolojileri bir arada kullanması, modelin daha çok ilgi görmesine neden oluyor. Kauçuk alt tabanı, orta tabanda yer alan köpük dolgu malzemesi ve nefes alan file yapısıyla ayağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz ayakkabılardan biri. Uzun süreler ayakta kalabilecek ve günlük kullanım için ideal bir ürün arıyorsanız Nike Air Max Excee modelini daha yakından incelemek için okumaya devam edin.

Nike Air Max Excee


Adsız tasarım - 2023-07-19T165930.680

Nike Air Max Excee'nin teknik özellikleri


Hem rahat bir ayakkabı arıyor hem retro tasarımlardan hoşlanıyorsanız Nike Air Max Excee, tam size göre! Geçmişte üretilen ikonik modeller arasında yer alan Nike Air Max 90 modelinden esinlenilerek üretilen ayakkabı, bu modelde yer alan uzatılmış çizgileriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Model, yeni nesil tasarımları ve stilleri yansıtması adına modern bir esinti de sunuyor. Ayakkabının air tabanının üç farklı pencereden görünen yapısı, tasarımında yer alan dikkat çekici detaylardan biri.

Ayakkabının üst kısmında kullanılan süet ve sentetik yapıdaki file malzeme ise ürünün hafif olmasını sağlıyor. Üstelik file yapısı ayağınızın sürekli olarak nefes almasını sağlıyor. Bu da uzun süre ayakkabı giyenler için ayakların kuru kalması anlamına geliyor. Tasarım açısından dikkat çekici bir diğer nokta ise dil kısmında yer alan Nike etiketiyle topuk üzerindeki Air Max yazısı.

Ayakkabının teknik özellikleri arasında ön plana çıkan noktalardan biri de tabanı. Ayakkabının orta tabanında köpük kullanılıyor. Bu köpük ayakkabıyı daha esnek yapıyor. Böylelikle gün içinde en hareketli anlarınızda dahi ürün ayağınıza göre şekil alıyor. Aynı zamanda köpük taban ayakkabının daha hafif olmasını sağlıyor. Hafiflik demek, daha çok ayakta kalıp daha az yorulmak demek. Model her ne kadar hafif bir yapıya sahip olsa da ayakkabının üst kısmında kullanılan dayanıklı süet ve deri malzemesi sayesinde model oldukça sağlam. Böylelikle ayakkabı uzun süre boyunca ilk günkü şeklini koruyor. Dış tabanı ise tutuşu artıracak özellikte kaliteli bir kauçuk malzeme kullanılarak üretiliyor.

Topuk kısmında air bölmesi yer alıyor. Yeni nesil teknolojilerle daha belirgin bir hâle gelen air taban, birçok modele kıyasla çok daha fazla dayanıklılık sunuyor. Ayakkabının topuk kısmında bulunan air bölgesi, adım atma esnasında daha doğal bir yaylanma hareketi sağladığı gibi ayakkabının tabanına uygulanan baskıyı da absorbe ediyor.

Nike Air Max Excee'nin avantaj ve dezavantajları


Avantajlar

 • Klasik ve retro Nike modellerine atıf yapan tasarımı, şık bir duruş sergiliyor.

 • Deri ve süet ile desteklenen file üst bölge, ayakkabının daha iyi nefes alıp vermesini sağlıyor.

 • Yenilenmiş bir stil sunan üç pencereli air tabanı, yürüyüş esnasında sizi destekliyor.

 • Hafiflik ve esneklik sunan köpük orta taban tasarımı, uzun süre ayakta kalanlara konfor sunuyor.

 • Ayakkabının altında yer alan kauçuk kaplama, daha iyi yol tutuşu sağlayarak her türlü yüzeyde rahatlıkla hareket etmenize olanak veriyor.

 • Geniş renk seçenekleri sunan modeller ile tarzınızı yansıtma imkânı tanıyor.

Dezavantajlar

 • Retro tasarım kaba ve geniş bir gövde yapısına neden olduğu için Nike Air Max Excee, her kullanıcının hoşuna gitmeyebiliyor.

 • Bazı modellerden daha yüksek bir fiyatla satışa sunuluyor olması, bütçesi kısıtlı olanları zorlayabiliyor.

Nike Air Max Excee'yi kullananların yorumları


Kullanıcılar tarafından oldukça olumlu yorumlara sahip olan Nike Air Max Excee, özellikle konforlu yapısı nedeniyle beğeniliyor. Bir kullanıcı ayakkabıyla ilgili uzun bir inceleme yayınlamış ve burada ayakkabının alt tabanının konfor açısından oldukça iyi olduğunu, dış kauçuk bölgesinin ise mükemmel bir tutuş sağladığını not düşmüş. Fakat kullanıcının bahsettiği bir diğer konu ise ayakkabının günlük kullanım için ideal olduğu, koşu gibi sporlarda tercih edilmemesi gerektiği.

Başka bir kullanıcı ise ayakkabının kalitesinden memnun kaldığından bahsetmiş. Ayakkabının konfor açısından oldukça tatmin edici olduğunu ve uzun süre ayakta kalındığında konfor sağladığını dile getiriyor.

Ürünü İncele

Nike Air Max Excee modeline alternatif ürünler


1. Nike Revolution 6 Koşu Ayakkabısı


Tasarım ve performansı buluşturan Nike Air Max Excee incelemesi ve yorumları

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Zarif ve konforlu yapısıyla dikkat çeken Nike Revolution 6 Koşu Ayakkabısı modeli, dayanıklı formuyla en beğenilen modellerden bir diğeri. Koşu ayakkabısı ya da günlük ayakkabı olarak tercih edilebilen model, köpük orta tabana sahip. Bu taban kişinin adımlarının iyi bir şekilde sönümlenmesini sağlıyor. Üstünde yer alan file malzeme ise hava akımına izin vererek gün içinde ayaklarınızın kuru kalmasına yardımcı olur.

Ürünü İncele

2. Nike Air Winflo 9 Spor Ayakkabı


Tasarım ve performansı buluşturan Nike Air Max Excee incelemesi ve yorumları

Hızı ifade eden, sade ama akıcı çizgileriyle ön plana çıkacak bir ayakkabı ile karşınızdayız: Nike Air Winflo 9 Spor Ayakkabı! Nefes alması açısından file üst malzeme ile hazırlanan ayakkabı, sade bir görünüme sahip. Ayakkabının karakteristiği olan en önemli özelliği ise hem ön hem arka bölmede yer alan sönümleme üniteleri. Hedefli tepki davranışı sunan bu bölmeler yürüyüşü çok daha konforlu hâle getiriyor.

Ürünü İncele

3. Nike Erkek Air Force 1 '07


Tasarım ve performansı buluşturan Nike Air Max Excee incelemesi ve yorumları

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Retro tarzı sevenlere hitap eden bir diğer Nike modeli olan Nike Erkek Air Force 1 '07, beğenilen ürünler arasında yer alıyor. Klasik modellerin detaylarını harika bir şekilde modernize eden ürün, düşük tasarımı sayesinde klasik bir görünüm sunuyor. Ürünün üzerinde bulunan kıvrımlı deri detayları, daha temiz ve çekici hatlar oluşmasına neden oluyor. Daha ne olsun, değil mi?

Ürünü İncele

4. Nike Air Zoom Structure 24 Spor Ayakkabı


Tasarım ve performansı buluşturan Nike Air Max Excee incelemesi ve yorumları

Spor yapmayı seviyor ve haftanın çoğunu yürüyüş ya da koşu gibi etkinliklerle geçiriyorsanız Nike Air Zoom Structure 24 Spor Ayakkabı, sizin için ideal bir model olabilir. Topuktan uca kadar dolgulu yapısıyla soft bir tabana sahip olan ayakkabının bilek kısmı da yumuşak bir yakaya sahip. Hava akımına izin vererek ayaklara nefes aldıran model, kaliteli malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.

Ürünü İncele

5. Nike Court Vision Mid Next Nature Spor Ayakkabı


Tasarım ve performansı buluşturan Nike Air Max Excee incelemesi ve yorumları

Nike modellerinde öne çıkan retro akımından nasibi alan ürünlerden biri de Nike Court Vision Mid Next Nature Spor Ayakkabı. Model göz alıcı tasarımıyla herkesin beğenisini kazanıyor. 80'lerin tarzını bugüne taşıyan ayakkabı, o dönemlerin Fastbreak akımına da göz kırpıyor. Parmak uçlarında ve yanlarda yer alan hava delikleri sayesinde ayağınızın kuru kalmasını sağlıyor. Üstelik bileği kavrayan yapısı ve klasik kauçuk tabanıyla da olukça konforlu.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler