HABER

Dr. Öz'ün kanser iddiası reklam mı?

Kanser olduğu iddia edilen dünyanın en ünlü cerrahlarından Dr. Mehmet Öz'ün biyopsi sonuçları temiz çıktı!

Dr. Öz'ün kanser iddiası reklam mı?

Kansere yakalandığı haberiyle yakınları kadar izleyicilerini de şoka uğratan Dr. Mehmet Öz'ün biopsi sonuçlarına açıklandı. Kolon kanseri olduğu iddialarıyla tıp dünyasının da ilk gündemi haline gelen Dr. Öz'ün bağırsaklarındaki polip alındı.

Takvim'in haberine göre, önceki akşam geçirdiği operasyondan sonra evine gönderilen Öz'ün birkaç gün dinlendikten sonra 7 Eylül'deki TV programında kanser olmadığını açıklaması bekleniyor.

Tıp dünyası, son derece sağlıklı beslenen ve ailesinde kanser vakası olmayan birinin bu amansız hastalığa yakalanmasının son derece enteresan olduğuna dikkat çekmişti.

New York Presbyterian Hastanesi'ndeki yakın dostları, "Onun kanser olması, yıllardır kanıtlanmış gerçeklerin yok olması demekti. Hem arkadaşımızın sağlıklı olması hem de teorilerinin çökmemesi bizi memnun etti" dedi.

Amerika'da tartışma konusu olan kanser olabilirim açıklamaları, önümüzdeki günlerde TV programı başlayacak olan Dr. Öz'ün bu açıklamaları bazı kesimler tarafından reklam olarak değerlendirilmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön