HABER

"Ecevit bilinçaltındakini söylüyor"

SAMSUN (İHA) - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Samsun Milletvekili Musa Uzunkaya, Türkiye'nin, yarım saat önce söylediğini 15 dakika sonra tekzip eden bir başbakanı olduğunu belirterek, "Başbakan Ecevit, bilinçaltındakini söylüyor" dedi.

AK Parti Samsun İlkadım Belde Teşkilatı, tanışma yemeği ve istişare toplantısında bir araya geldi. İlim Yayma Cemiyeti salonunda yapılan toplantıya, AK Parti Samsun Milletvekili Musa Uzunkaya, İl Başkanı Mustafa Demir, İlkadım Belde Başkanı Mustafa Barlak ve partililer katıldı.

Tanışma yemeğinin ardından konuşan Musa Uzunkaya, Türkiye'nin, yarım saat önce söylediğini 15 dakika sonra tekzip eden bir başbakanı olduğunu ifade ederek, "Seçime az kaldı. Her ne kadar, Ecevit, 'Sürçü lisan ettik' dediyse de, bu hastalıktaki insanlar bilinçaltındakini söyler. Anadolu'da yaşlılara hürmet gösterilir. Bu yüzden Başbakan Ecevit'e acil şifalar diliyorum. Yöneticiler, ekonomisi, siyaseti bitmiş, eğitimi tükenmiş bu ülkenin hesabını verecekler. Anadolu'da konuşamayan liderler, Çin Seddi'nin ardından konuşabiliyor" diye konuştu.

İl Başkanı Mustafa Demir ise, Türkiye için AK Parti'nin çok önemli olduğuna dikkat çekerek, "AK Parti'nin önemini bildiğimiz için gece gündüz çalışıyoruz. Ülkemizde eğitilmiş insan gücü var, ama bu insanlar ümitsiz, yarınından endişeli. Gençler, ülkeden kaçmak istiyor. Sanki bu ülkede hiç insan kalmayacakmış gibi görünüyor. Bu sandık milletin önüne gelecek ve AK Parti, sandıktan tek başına iktidar olarak çıkacak" dedi.

İlkadım Belde Başkanı Mustafa Barlak da, kadınların yüzyıllar boyunca arka planda bırakıldığının altını çizerek, kadınların aktif olarak siyasete girmesi gerektiğini söyledi. Konuşmaların ardından, İlkadım teşkilatında çalışanlar davetlilere tanıtıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön