Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Efsanevi filmde şaşırtan değişiklik! Indiana Jones filmindeki başrol değişikliği iddiası gündem yarattı

  Harrison Ford’la özdeşleşen Indiana Jones serisinin beşinci filmi için hazırlıklar başladı. Ancak serisinin yeni filminde herkesi şaşırtacak bir değişikliğe imza atılacağı konuşuluyor. İngiliz oyuncu ve senarist Phoebe Waller-Bridge'in, Indiana Jones serisinin yeni filminde başrol olabileceği iddia edildi.

  79 yaşındaki Harrison Ford’un canlandırdığı fötr şapka giyen, gösterişli arkeolog olarak ikonik hale geldi. 1981 yılında “Raiders of The Lost Ark” filmiyle başlayan Indiana Jones serisi, en son 2008 yılında “Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull” ile beyaz perdede izleyicisi ile buluşmuştu. Serinin beşinci halkasında Harrison Ford’un başrol koltuğunu Phoebe Waller-Bridge'a bırakacağı öne sürüldü.

  1

  ‘BAŞROLÜNDE BİR KADIN İSTİYOR’ İDDİASI

  2

  Daily Mail'in iddiasına göre filmin yapımcısı Kathleen Kennedy büyük değişiklikler yapmak ve başrolde bir kadına yer vermek istiyor. Phoebe Waller-Bridge'in nisan ayında 79 yaşındaki Ford'la birlikte seride rol alacağıı açıklaması iddiaları güçlendiriyor. Indiana Jones 5'in 22 Temmuz 2022'de vizyona girmesi bekleniyor.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler