En az şarkılarındaki ruh halleri kadar değişken Sıla'nın saç modelleri

Sarışından kumrala, kumraldan siyaha, siyahtan kızıla, kısadan uzuna... 10 yılda canımız Sıla saçlarıyla nasıl da uğraşmış öyle!

En az şarkılarındaki ruh halleri kadar değişken Sıla'nın saç modelleri

Bu harika kadını 2007 yılında "Dan sonra" şarkısıyla tadınık... Sıla'nın hayatının merkezine yerleşen müzik, bizi de büyüledi elbette ve onun şarkıları olmadan neredeyse duygularımızı ifade edemez olduk!

sılaa

Şarkıları, stili ve imajıyla kendisine hayran bırakan Sıla, en büyük değişimi ise şaçlarında yaşıyor. Kumral, uzun saçlarıyla tanıdığımız bu güzel kadın bakın 10 yılda saçlarına neleeer neler yapmış :)

jfdsdkrsd

Bu klipten hatırlayacaksınız, Sıla o zamanlar uzun mu uzun kumral tonda saçlara sahip. Atarlı tavrına yakışan bu saç stili hepimizin dikkatini çekmiş, o zamanlar başlamıştı Sıla sevdamız.

İlk klibinden sonra hızlı adımlarla tanınmaya başlanan Sıla, gel zaman git zaman derken ilk imaj değişikliğini gerçekleştirdi.

Yıl 2009

sıla

Uzun ve kumral saçların tam zıttı kısa ve siyah saçlarla karşımızda Sıla. Yandan ayırıp, yapıştırdığı saç stiliyle de oldukça iddialıymış o zamanlar.

sılaa2

Yıl 2010

kapak

Uzun saçı özlemiş olacak ki hızlı bir geri dönüş yapmış Sıla. Biraz da kızıllık katmış kendisine. Saçları konusunda kararsızlık yaşayan Sıla'ya bizim en çok yakıştırdığımız model ve renk bu oldu doğrusu.

2010

Yıl 2012

vaveyla

Vaveyla albüm zamanındayız şimdi de... 2010'dan bu yana pek bir şey değştirmemiş, sade ve sadece saçının tonuyla oynamış. Bu da ayrı bir hava katmış Sıla'ya. Baksanıza şu gözlerine, nasıl da çakmak çakmak ortaya çıkmış öyle!

sıla 12

Yıl 2014

14

Eh, uzun saçtan sıkılmış olacak ki kısa modele dönüş yapmış tekrar. Kolay mı 2010'dan beri saçı aynı kullanmak...

Yıl 2016

16

Değişim diye buna derim ben! Tarz tamamen değişmiş. Bonus saç modeli pek bir yakışmış kendisine. Renk de on numara beş yıldız olmuş hakikaten. O dönem renk sabit kalsa da saç modelinde zaman zaman değişiklik yapmış. İkinci favorimiz ise bu renk ve model oldu.

efref

Yıl 2017

ahmet

edfewd

Bu yıl Sıla için pek bir hayırlı oldu :) Ahmet Kural'la aşk yaşayan Sıla, hayatının aşkını da bulmuş gibi! Çünkü yüzünden gülücükler hiç mi hiç eksik olmuyor. Ahmet Kural için tarzını değiştiren Sıla'ya o dönem pek bir eleştiri geldi. Yattara'ya benzetenler bile olmuştu :(

Bu yorumlara istinaden Sıla'nın cevabı ise çok net: Herkesin kahkülüne kimse karışamaz!

djf

Son günlerde 'On'dan kalan şarkılar' konserleri ve şiir kitabıyla çokca konuşulan Sıla'nın en son tarzı ise takdire şayan....

muhbir

efrewfef

Sarışın, kumral hiç fark etmez, Sıla şarkı söylesin o bize yeter! Çünkü o her haliyle çok güzel :)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler