HABER

"En büyük zorluğu UEFA Kupası'nda yaşadık"

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Alex de Souza, ilk yarıyı güzel bir şekilde kapatmanın verdiği huzurla tatil yaptığını söyledi.

Alex, kendi internet sitesinde yaptığı açıklamada, tatilini Brezilya'da geçirdiğini hatırlatarak, "Ligin ilk yarısını güzel bir şekilde kapatmanın verdiği huzurla tatilimi geçiriyorum. Sanırım hedefimizin ilk kısmını gerçekleştirdik. Bu yılki hedeflerimiz çok önemli, çünkü kulübün 100. yılını kutlayacağız" dedi.

Sezon başında, yeni teknik direktörleri Zico'nun tarzına alışmakta zorlandıklarını anlatan Brezilyalı futbolcu, "Kadromuza yeni katılan ve ayrılan arkadaşlar vardı. Yeniliklere alışmak biraz zaman aldı ama sonunda bütün bu zorlukları aştık ve ligin ilk yarısını, ikinci sıradaki rakibimizden 7 puan önde lider bitirdik" diye görüş belirtti.

Bundan sonrası için rehavete kapılmamaları gerektiğini de vurgulayan Alex, "İyi başlamak güzeldir ama bundan daha iyisi, güzel bitirmektir. Bu bizim kulağımıza küpe olmalı" şeklinde açıklama yaptı.

-"EN BÜYÜK ZORLUĞU UEFA KUPASI'NDA YAŞADIK"-
Alex de Souza, ligin ilk yarısında en büyük zorluğu UEFA Kupası'nda yaşadıklarını kaydetti.

Fortis Türkiye Kupası'nda bugüne kadar oynadıkları tüm maçları kazandıklarını hatırlatan Brezilyalı futbolcu, "En büyük zorluğu UEFA Kupası'nda yaşadık. Bir üst tura çıkabilmek için ciddi mücadele ettik ve iyi oyunlar sergiledik, ancak her şey yine de son maça kalmıştı. Son maçta ise 2-0 yenik durumda olmamıza rağmen beraberliği yakalayarak üst tura çıktık. Güzel olan da bu zaten. Herkese iyi yıllar diliyorum. Umarım 2007 herkese mutluluk ve huzur, bir de çok maç getirir" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler