HABER

En pahalı Call of Duty oyunu ön-siparişte!

Activision ne yaptın böyle?

En pahalı Call of Duty oyunu ön-siparişte!

Activision ve Infinity Ward yeni oyunları Call of Duty: Ghosts'un multiplayer özelliklerini anlatacağı tarihi geçtiğimiz hafta açıklanmıştı. Buna göre ikili yeni CoD oyunu için hazırlanan multiplayer sistemini 2013'ün ağustos ayında yani önümüzdeki ay detaylandıracak. CoD: Ghosts yapımcısı Mark Rubin Twitter üzerinden verdiği mesajda "Kusura bakmayın bir süredir Twitter'a giremedim. Oyunu bitirmek için son gaz çalışıyoruz. Yapacak çok şey var. Ağustos'ta MP yapmak için sabırsızlanıyorum" dedi. Bunun üzerine "Ağustosun ne zamanı hayranlar detay beklemeli?" diye sorulduğunda ise Rubin "Ortalarında" şeklinde cevap verdi. Muhtemelen önümüzdeki ay bugünlerde Call of Duty: Ghost'un MP detayları açıklanmış olacak.

Yapımcı Mark Rubin tm stüdyonun oyuna "çift ekran oynanış" entegre etme yolları aradığını söyledi. "Bizimki gibi oyunlar için biraz daha zor. Aksiyonun dorukta olduğu anlarda ekrandan gözlerinizi ayırmak tasarımsal olarak bir sıkıntı." diye Rubin birkaç fikirleri olduğunu fakat bunların multiplayer'la alakalı olmalarından dolayı çok bir şey söyleyemediğini de ekledi. Anlaşılan o ki 5 Kasım'da Ghosts çıktığında tabletlerimizi de yanımıza almamız gerekecek.

Bu kadar güzel haberden sonra, üzerine bir de ön-sipariş haberi eklenince, COD: Ghosts için beklentilerin arttığını itiraf etmek gerek. Ön-sipariş ile birlikte bonus bir haritaya da sahip olacaksınız.

İşte Call of Duty: Ghosts meraklıları için, son detaylar

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön