Erkeğin başına gelebilecek en kötü şey!

İngiltere ordusunda uçak mühendisi olarak çalışan Owen Morris, 8 yıl boyunca Brooke Magnanti adlı adli tıp öğrencisiyle flört etti.

Erkeğin başına gelebilecek en kötü şey!

İngiltere ordusunda uçak mühendisi olarak çalışan Owen Morris, 8 yıl boyunca Brooke Magnanti adlı adli tıp öğrencisiyle flört etti.


Morris, kız arkadaşına evlilik teklif edeceği sırada okuduğu bir haberle hayatının şokunu yaşadı.


İngiltere'de "Belle de Jour" (Gündüz Güzeli) takma ismiyle blog yazarlığı yapan, çok satanlar listesine giren kitaplar yazan 'isimsiz telekız' kimliği ortaya çıktı.


Morris kız arkadaşının adını Sunday Times köşe yazarı India Knight'ın köşe yazısında görünce gözlerine inanamadı.


Morris önce isim benzerliği sandı, ancak acı gerçeği öğrendi. Kız arkadaşı, Londra'nın pahalı fahişelerinden biriydi ve yaşadıklarını blogunda yazıyordu.


O gün Morris'in hayatında kötü olayların, Magnanti için ise şöhret ve zenginliğin başladığı dönüm noktası oldu.


Eski sevgilisine tazminat davası açan Morris, "Hayatını yazdığı kitapta adımdan The Boy/Oğlan adıyla söz ediyor. Kimsenin yüzüne bakamıyorum. Müşterileriyle buluşurken bana, "Faili meçhul geldi, adli tıp raporu hazırlamam lazım demesini unutamıyorum. Seks bloğunu yazarken de bana adli tıpla ilgili bilimsel makale yazıyorum yalanını söyledi" dedi.


Nörotoksikoloji ve Kanser Epidemiyolojisi konusunda uzman doktor olan Magnanti, altı yıl önce saati 750 liraya Londra'da bir telekız ajansına bağlı olarak çalışmış. Yazar Magnanati, Gündüz Güzeli ismiyle yazdığı blogda ve kitabında telekızlığının tüm sırlarını ortaya döküyordu.


Magnanti, Londra'ya taşındığı sırada aslında bilgisayar programcılığı ile ilgili bir iş daha bulmuş. Ancak telekızlığı, çok daha eğlenceli olduğu, eline nakit para geçtiği ve tezini hazırlamak için bol bol boş vakti kaldığı için tercih ettiğini belirtiyor.


Tezimi tamamlayıncaya kadar bu işi yaptım," diye açıklıyor. 2003 ve 2004 yılları arası 14 ay süren fahişelik deneyimini böyle açıklayan ve hiç pişmanlık duymadığını söyleyen Magnanti, "Para için seks yapmaktan değil, bunu yazmaktan dolayı zaman zaman kötü hissettim," diyor.


Genç adamın yaşadığı bu olay yıllar sonra yeniden gündeme geldi. Morris'in yaşadıkları tv dizisi oluyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler