Ermenistan'dan Türkiye'ye başsağlığı mesajı

Ermenistan Dışişleri Bakanlığı, sınır ihlali yaptığı sırada vurulan Türk çoban Mustafa Ülker'le ilgili Türkiye'ye bilgi notası verdi.

Türkiye'nin Tiflis'teki büyükelçiliği aracıyla verdiği notaya cevaben yapılan açıklamada, olaydan duyulan üzüntü dile getirildi.

Bakanlığın basın sözcüsü Tigran Balayan, başsağlığı dileğini ve gelecekte böyle olayların yaşanmayacağı umudunu ifade ettiklerini aktardı.

Ermeni basını ise çobanın ilk belirlemelere göre Rus sınır muhafızlarına doğru ateş açtıktan sonra Rus askerler tarafından vurulduğunu öne sürdü.

CİHAN

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
özür dilemese ne olacak , bizim suriye sınırında da birsürü vatandaşımız öldü ülkemizde bombalar patladı , uçağımız düşürüldü , ne diyebildik abilerimiz sus otur aşağı dediler bizim büyük başlarda oturdu ,Ecevit gibi bir adam yok ki , otur denildiğinde ''Sen Kimsin'' diyebilsin bunlar kadın başına Tansu Çiller kadar bile olamazlar, hayatları hesap kitap para , hesabına gelirse kitap akıllarına geliyor ve tüm hesapları da para kazanmak öyle helalinden değil ama illa haram para olacak ,rüşvet olur ihaleye fesat karıştırma olur ama en çokta kul hakkı yemeyi sever bu soysuzlar.
TİMSAH GÖZYAŞLARINI YEMEZLER.
Diğer Haberler