Eski İBB Genel Sekreter Yardımcısı Bulut'tan istifa açıklaması

Bir süre önce istifa eden eski İBB Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Bulut, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun "Şirketlerle ilgili şu anda anlaşılmaz bir direnç yaşanıyor. 'Biz istifa ettik' diyen genel sekreter ve yardımcıları 10 kişi İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin en önemli iştiraklerinin yönetim kurulu başkanı. Bu nasıl istifa? Bu millet bizden hesap soracak." sözleri üzerine açıklama yaptı.

Eski İBB Genel Sekreter Yardımcısı Bulut'tan istifa açıklaması

İBB Genel Sekreter Yardımcılığı görevinden istifa eden Mevlüt Bulut, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun açıklamalarına yanıt verdi.

Bulut açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Sayın Ekrem İmamoğlu'nun iddiaları hakkında kamuoyunu doğru bilgilendirme için zaruri açıklama. Sayın Ekrem İmamoğlu "İstifa ettik diyen Genel Sekreter ve yardımcıları, şu anda İBB'nin en önemli iştirakinin yönetim kurulu başkanı... Bence hakları olmayan maaşları alıyorlar..." açıklamasında bulunmuştur. İnandığımız misyon ve hizmet anlayışımız gereği yeni yönetime hiçbir bahane ileri sürmeden çalışabilmesi için ekip olarak kendi isteğimizle istifa ettik. Ben ayrıca emekliliğimi istedim ve emekli oldum. İBB İştirakleri'nin "Yönetim Kurulunun Süresi" maddesi hüküm gereğince, Yönetim Kurulu Başkanlığım kendiliğinden sona ermiştir. Durum böyle iken "bence hakları olmayan maaşları alıyorlar" ifadesi kesinlikle gerçek değildir."

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 58 yorum
imamoğlunun hayatı yalan ya hep algı operasyonu yapıyor 20 gündür görevde ancak sağ sol geziyor 20 gündür bir icraati yok ya
olmasın icraatı yemesin çırpmasın da sizin gibi biz böyle daha mutluyuz...
senin dalaylamalar gelir gelmez duble yol mu yapiyor
@srec 17 yıldır sabrediyonda 20 gün mü sabredemedin
20 yıldır yapanlarin ne icaati olmuş da adam geleli 20 gün olmuş icraat soruyosun gidenlere sordunmh
İnsanlara anlatılan her şey bir anda düzelecek, metrobüste insanlar birbirine yer vercek, İnsanlar gülecek birbirlerine selam verecek, trafik anında normale donecekti. Bahane üretilmeyip hizmet üretilecekti. icraatlara bakıyorum. Yandaş ziyaretleri. yandaşlara kadro arayışı. haddinden fazla borçlanma talepleri. enkaz aldık muhabbetleri. nerde çekildiği manidar resim muhabbeti! Algı yaratarak kazandınız ama algı yaratarak beceriksizliğinizi başkalarına mal edemezsiniz! Beylikdüzü vaatlerinin 37 de 2 sini gerçekleştirilen birinden çok bi şey beklemiyoruz ama kul hakkı yemeyin!Allahtan kork!
bu daha başlangıç bak daha neler olacak
@toprak3380 dur be bilader 5 günde değil 5 yılın sonunda geleceğiz İnşallah o günlere akp nin 25 yılda yapamadığı güzel işlerin 5 günde olmayacağını biliyorsunda bence sen maaşlı akp trolü olabilirsin bu kadar hararetle savunduğuna göre talanı rantı yandaşlığı ve yalanı
bunca sene öyle bir yediniz öyle bir hortumladınız ki utanmadan pişkin pişkin açıklamalar yapıyorsunuz..
Sizden herşey beklenir 30 milyar borç ni bıraktınız boğazınızda dursun o yediğiniz haramlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler