Eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın renkli görüntüleri! Kızak kaydı, kartopu oynadı

Sağlık eski Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, Palandöken Kayak Merkezi'nde gençlerle birlikte kızak kaydı, halat çekip, kartopu oynadı. Akdağ, "Bu beyaz tabiatın mükemmmeliğini, tertemiz havasını solumak isteyenleri Erzurum'a davet ediyoruz" dedi.

Eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın renkli görüntüleri! Kızak kaydı, kartopu oynadı

AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, partisinin il gençlik kolları tarafından Palandöken Kayak Merkezi'nde düzenlenen Kış Gençlik Şöleni'ne katıldı. Akdağ, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz ile birlikte gençlerle Palandöken'in 2 bin 200 rakımında, halat çekme yarışmasına katıldı. Halat çekmede rakiplerinin üstünlüğünü gören Akdağ, takım arkadaşlarına "1-2-3 deyip bırakıyoruz" dedi. Akdağ ve ekibinin halatı bırakması üzerine rakip takım yere düştü. Ortaya ilginç görüntüler çıkarken, halat çekme yarışmasının ardından Akdağ, bu kez hedefe kartopu attı. Yaklaşık 5 metre mesafedeki hedefi vuran Akdağ'ı gençler alkışladı. Recep Akdağ, daha sonra beraberindekilerle birlikte acemi kayak pistine yürüdü. Beraberindekilerle pistin başında kızağa binen Akdağ, hızla aşağıya kaydı. Kızakla pistin sonuna giden Akdağ'ın ilk sorusu, "Benden önce gelen var mıydı?" oldu.

kizak

Gençlerle birlikte eğlenen Akdağ, "Kış Şöleni Erzurum Gençlik Buluşması'nda gençlerimizle beraberiz. Gençlerimiz bizim geleceğimiz ve Türkiye'nin en büyük hazinesi. Tabii Erzurum'da Türkiye'nin Anadolu'nun zirvesinde karın, kışın bir numaralı kenti. Kışın tatil yapmak isteyen, eğlenmek isteyen bu beyaz tabiatın mükemmelliğini, tertemiz havasını solumak isteyenleri Erzurum'a davet ediyoruz" diye konuştu.

akdag

Gençlerle birlikte enerjisini tazelediğini söyleyen Recep Akdağ, çocukluğunda en büyük keyfinin kızak kaymak olduğunu ifade etti. Akdağ, yaklaşan sömestir tatilinde çocukları, gençleri, aileleri Erzurum'a davet etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Sağlıkda dönüşümü sağlayan Bakan hakkın ödenmez..
inşallah bu millet te size 31 martta böyle kar topu atacak
Milllet tencere kaynatamaz olmuş, neredeyse kafayı yiyecek bu da dalga geçer gibi lütfedip, herkesi Palandökene kartopu oynayıp, kaymaya davet ediyor. Var sen karın da kışın da Palandökenin de sefasını sür. Nasılsa sırtınız pek karnınız tok, para iktidar herşey gani.TC.nin nesi varsa herşey babanızın malı.Elbette bizde çok isterdik ama gelemeyiz paşam. Sayenizde don paça kaldık. Değil Palandökende kayıp, eğlenmeye köşedeki marketten çoluk çocuğumuza kahvaltılık, sebze, meyve, alabilmeye bile gidemez olduk. Etten vazgeçtik haberin varsa hele söyle yenebilecek peynir, zeytin,soğan bile kaç lira?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler