HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Eskişehir'de 4 gündür her yerde aranıyordu! Prof. Dr. Bekir Karasu'nun cansız bedeni bulundu! Gözaltılar var

Eskişehir'de, Eskişehir Teknik Üniversitesi'nde (ESTÜ) görevli Prof. Dr. Bekir Karasu, aracına binip evinden ayrıldıktan sonra bir anda ortadan kaybolmuştu. 4 gündür her yerde aranan Karasu'dan acı haber geldi. Karasu'nun cansız bedeni Porsuk Çayı'nda bulundu. Polis, olayla ilgili 5 şüpheliyi gözaltına aldı.

Eskişehir'de 4 gündür her yerde aranıyordu! Prof. Dr. Bekir Karasu'nun cansız bedeni bulundu! Gözaltılar var

ESTÜ Mühendislik Fakültesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Anabilim Dalı'nda görevli olan Prof. Dr. Bekir Karasu, 27 Haziran Perşembe günü aracına binerek evinden ayrılmıştı. Karasu'dan daha sonra haber alınamamıştı. Yakınlarının endişelenerek polise başvuru yapmasının ardından Prof. Dr. Karasu'nun bulunması amacıyla geniş çaplı çalışma başlatılmıştı.

AA-20240701-35025238-35025236-ESKISEHIRDE_5_GUN_ONCE_KAYBOLAN_PROFESORUN_CANSIZ_BEDENI_BULUNDU

CANSIZ BEDENİ PORSUK ÇAYI'NDA BULUNDU

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin yaptıkları çalışmalarda, Prof. Dr. Karasu'ya ait aracın son olarak Odunpazarı ilçesinde bulunan Prof. Dr. Nabi Avcı Bulvarı'ndan geçiş yaptığı tespit edilmişti.

AA-20240701-35025238-35025237-ESKISEHIRDE_5_GUN_ONCE_KAYBOLAN_PROFESORUN_CANSIZ_BEDENI_BULUNDU

Polis ekiplerinin geniş çaplı inceleme ve çalışmalarının ardından acı haber geldi. Prof. Dr. Karasu'un cesedinin, Karacaşehir mevkiinde Porsuk Çayı içinde bulunduğu öğrenildi. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

AW236945_01

5 KİŞİ GÖZALTINDA

Olayla ilgili soruşturma kapsamında 5 şüphelinin polis tarafından gözaltına alındığı öğrenildi.

(AA-İHA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayına alınmıştır

En Çok Aranan Haberler