HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

'Ev alma komşu al' dedirtti! Canlı yayın açıp evini ateşe verdi: Tüm izleyenlere gelsin

Çankırı'dan gelen haber komşunun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Bir kişi köyde yaşayanların kendine haksızlık yaptığını iddia ederek canlı yayın açıp evini ateşe verdi. Yangın sonrası talihsiz komşunun da evi yandı.

Çankırı’nın Ilgaz ilçesinde bir şahıs, sosyal medyada canlı yayını açarak evini ateşe verdi. Çıkan yangında şahsın ve komşusunun evi kullanılamaz hale geldi.

aaaaBaşlıksız-1

KÖYDEKİLERE TEPKİ GÖSTERMEK İSTEDİ

Olay, Ilgaz ilçesi Onaç köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, köyde yaşayan M.U. isimli şahıs, bir sosyal medya platformunda canlı yayını açarak evini ateşe verdi. Köydeki vatandaşlara tepki göstermek için evi yaktığını söyleyen şahıs, evi canlı yayında yaktı.

AW091408_02

KOMŞUSUNUN DA EVİNİ YAKTI

Kısa sürede büyüyen yangın komşusu K.K.'nin evine de sıçradı. Yangını gören köydeki vatandaşlar ise durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından yangın söndürüldü. Yangında M.U.’nun evi ve komşusu K.K.'nin evi kullanılmaz hale geldi. K.K.'nin M.U.'dan şikayetçi olduğu öğrenildi.

AW091408_03

"TÜM İZLEYENLERE BENDEN GELSİN"

Sosyal medyadaki canlı yayın sırasında şahsın evin farklı noktalarında ateş yaktığı görülüyor. Şahıs canlı yayında, “Şu an evi yakıyorum. Tüm izleyenlere benden gelsin. Cayır cayır yanıyor. Evin her yerinde ateşi yaktım. Onaç köyünde üzerime şike oynanıyor, ben de Onaç köyündeki evimi yakıyorum” ifadelerini kuallanıyor.

AW091408_04


ChefGPT


En Çok Aranan Haberler