'Evde kal' çağrısına uymayıp, Caddebostan Sahili'nde sabah sporu yaptılar

'Evde kal' çağrısına uymayan vatandaşlar, sabahın ilk saatlerinde spor yapmak için Caddebostan Sahili'ne koştu. Kendilerinin hasta olmadığını söyleyen vatandaşlar, çözüm yolu olarak bir tek kimsenin olmadığı saatlerde dışarı çıkmayı bulduklarını söyledi.

Koronavirüs salgını nedeniyle kalabalık ortamlarda bulunmak istemeyen vatandaşlar, sabah erken saatlerde Caddebostan Sahili'nde koştu.

Türkiye'yi de etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle vatandaşların bir kısmı, evde kal çağrısına uyarak kendilerini sosyal ortamlardan izole etti. Bazı vatandaşlar ise kalabalık ortamlara girmemek için sabahın erken saatlerinde Caddebostan Sahili'nde koşuya çıktı.

Sahilde spor yapan vatandaşların bazıları maske takarak önlem aldı. Sahilde spor yapan bir kişi, "Sporu sabah erken gelerek insan yoğunluğunun az olduğu süreçte yapmaya çalışıyorum. En büyük önlem o başka nasıl bir önlem alabilirim ki. Bakın daha hava aydınlanmadı ben geldim çok da insan yok. Bizde bir şey yok." dedi. Başka bir vatandaş ise, "Özellikle erken çıkıyoruz ki kimseye bir zararımız olmasın. Hiçbir yere dokunmadan evimize gidiyoruz. Temas etmemeye çalışıyoruz. Önlemimizi bu şekilde alıyoruz." diye konuştu. Bir grup vatandaşın ise toplu bir şekilde koşu yaptığı görüldü. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
allah belanızı versin pis herifler. profösyonel sporcular spor yapmıyo futbolcular evinde oturuyo bu ahmaklar spor için dışarı çıkmış. işallah bunun bedilini annenizin babanızın hayatı ile ödemezsiniz.
ya abarttınız iyice.
Allah bilir hayatlarında bir kez bile spor yapmayan adamların spor yapacağı tutuyor!..bunu önceden yapacaktın ahmak herif!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler