HABER

Eylül cinayetinde yeni detaylar! 'Daha önce köpeğe tecavüz etmiş'

Eylül cinayetinde kan donduran detaylar ortaya çıktı. Zonguldak Seçim Kurulu Başkanı ve Ağır Ceza Mahkemesi üyesi hakim Huriye Gülen, Eylül cinayeti ile ilgili çok çarpıcı sözler söyledi. Hakim Gülen açıklamasında “Adam daha önce de köpeğe tecavüz etmiş düşünün. Önce hayvandan başlıyorlar sonra insana yöneliyorlar. Bu kadar ahlaksızlar” dedi.

Eylül cinayetinde yeni detaylar! 'Daha önce köpeğe tecavüz etmiş'

Zonguldak Seçim Kurulu Başkanı ve Ağır Ceza Mahkemesi üyesi hakim Huriye Gülen, Ankara'da 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara'nın öldürülmesiyle ilgili, "Önce hayvandan başlıyorlar sonra insana yöneliyorlar. Bu kadar ahlaksızlar. Her canın önemli olduğu çocuklara öğretilmiş olsa bu sancılar yaşanmaz" dedi.

24 Haziran seçimlerinde CHP'den Zonguldak'tan milletvekili seçilen Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz mazbatalarını almak için Zonguldak Adliyesi'ne geldi. İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Huriye Gülen, hayırlı olmasını dileyerek Demirtaş ve Yavuzyılmaz'a mazbatalarını verdi. Aynı zamanda Zonguldak 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi üyesi olan Gülen, Ankara'nın Polatlı ilçesinde kaybolduktan bir hafta sonra cesedi bulunan Eylül Yağlıkara olayına çok üzüldüğünü söyledi. Hakim Gülen her canın önemli olduğunun çocuklara öğretilmesi gerektiğini belirterek, şöyle dedi:

'GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ'

"Gerçekten çok kötü durum Eylül kızımızın başına gelen. Adam daha önce de köpeğe tecavüz etmiş düşünün. Önce hayvandan başlıyorlar sonra insana yöneliyorlar. Bu kadar ahlaksızlar. Her canın önemli olduğu çocuklara öğretilmiş olsa bu sancılar yaşanmaz. Her canlı, bitkiler, insanlar, hayvanlar birini diğerinden üstün kılmayacaksın. Biri diğerine hizmet ediyor. Doğal dengeyi sağlamak için herkes elinden geleni yapmalı."

Milletvekili Demirtaş ise TBMM'nin açılmasının ardından cinsel istismar konusunun öncelikli olarak ele alınacak konular arasında olduğunu ifade etti. (DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
10 yıl önce kapatılan genel evlerin hijyenik koşullarda acilen açılması gerekiyor. bu şekilde toplum baskılanarak, hadım edilerek yol alınamayacağı bilinmeli, bu pislikleri ve canilikleri tasvip etmek mümkün değil fakat ders çıkarılmalı, acil psikiyatr destekli toplum eğitilmeli, cinsel duygular ayıp olmaktan çıkarılmalı, halk eğitilmeli, eğitimsizlik her konuda olduğu gibi toplumumuza ağır bedeller ödettiriyor.
@oralisik bi tarafı yaparken bi taraftan yıkıyorsunuz yarım yamalak sizin gibi akıllıların yüzünden bu toplum böyle
@oralisik --SANA daha pratik çözüm bulayımmı hiç bir deönemd eolmayan sünbyana hayvana erkek çocuğa tecavüz akp döneminde oluyor akp yi değiştir herşey çözülür sen kalkıp cezaevlerinde ne kadar piskopat hırsız katil tecavüzcü salarsan bunalrı yeltenenide savcı servest bırakırsa ceza evlerinde yer açılması için olacağı bu her bir suçta akp nin aldığı kararlar var .
@oralisik Selamün Aleyküm Dediğine Şiddetle Katılıyorum kardeşim ayrıca böyle kansız hemcinslerimiz yüzünden utanıyorum Sanırım Dünyada En Zor Şey Kadın olmak ALLHIM SONUMUZU HAYIR ETSİN NEREYE GİDİYOR İNSANLIK
@oralisik Pislik pislikle temizlenmez.Bu topluma islami eğitim şart. İnsanı insan yapan İslamdır. Sapık diziler, pornografik yayınlar engellenmeli. Evlilik kolaylaştırılmalı. Geneleve parası olan gider. Parası olmayan bu tür iğrençliklere devam eder. Yazılacak çok şey var fakat bu kadar yazabiliyorum.
İDAM ŞART !!!!
cezaevindeki mahkumlar asıl olan cezasını verir o caninin.
Geri Dön