Eylül cinayetinde yeni detaylar! 'Daha önce köpeğe tecavüz etmiş'

Eylül cinayetinde kan donduran detaylar ortaya çıktı. Zonguldak Seçim Kurulu Başkanı ve Ağır Ceza Mahkemesi üyesi hakim Huriye Gülen, Eylül cinayeti ile ilgili çok çarpıcı sözler söyledi. Hakim Gülen açıklamasında “Adam daha önce de köpeğe tecavüz etmiş düşünün. Önce hayvandan başlıyorlar sonra insana yöneliyorlar. Bu kadar ahlaksızlar” dedi.

Eylül cinayetinde yeni detaylar! 'Daha önce köpeğe tecavüz etmiş'

Zonguldak Seçim Kurulu Başkanı ve Ağır Ceza Mahkemesi üyesi hakim Huriye Gülen, Ankara'da 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara'nın öldürülmesiyle ilgili, "Önce hayvandan başlıyorlar sonra insana yöneliyorlar. Bu kadar ahlaksızlar. Her canın önemli olduğu çocuklara öğretilmiş olsa bu sancılar yaşanmaz" dedi.

24 Haziran seçimlerinde CHP'den Zonguldak'tan milletvekili seçilen Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz mazbatalarını almak için Zonguldak Adliyesi'ne geldi. İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Huriye Gülen, hayırlı olmasını dileyerek Demirtaş ve Yavuzyılmaz'a mazbatalarını verdi. Aynı zamanda Zonguldak 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi üyesi olan Gülen, Ankara'nın Polatlı ilçesinde kaybolduktan bir hafta sonra cesedi bulunan Eylül Yağlıkara olayına çok üzüldüğünü söyledi. Hakim Gülen her canın önemli olduğunun çocuklara öğretilmesi gerektiğini belirterek, şöyle dedi:

'GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ'

"Gerçekten çok kötü durum Eylül kızımızın başına gelen. Adam daha önce de köpeğe tecavüz etmiş düşünün. Önce hayvandan başlıyorlar sonra insana yöneliyorlar. Bu kadar ahlaksızlar. Her canın önemli olduğu çocuklara öğretilmiş olsa bu sancılar yaşanmaz. Her canlı, bitkiler, insanlar, hayvanlar birini diğerinden üstün kılmayacaksın. Biri diğerine hizmet ediyor. Doğal dengeyi sağlamak için herkes elinden geleni yapmalı."

Milletvekili Demirtaş ise TBMM'nin açılmasının ardından cinsel istismar konusunun öncelikli olarak ele alınacak konular arasında olduğunu ifade etti. (DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
10 yıl önce kapatılan genel evlerin hijyenik koşullarda acilen açılması gerekiyor. bu şekilde toplum baskılanarak, hadım edilerek yol alınamayacağı bilinmeli, bu pislikleri ve canilikleri tasvip etmek mümkün değil fakat ders çıkarılmalı, acil psikiyatr destekli toplum eğitilmeli, cinsel duygular ayıp olmaktan çıkarılmalı, halk eğitilmeli, eğitimsizlik her konuda olduğu gibi toplumumuza ağır bedeller ödettiriyor.
@oralisik bi tarafı yaparken bi taraftan yıkıyorsunuz yarım yamalak sizin gibi akıllıların yüzünden bu toplum böyle
@oralisik --SANA daha pratik çözüm bulayımmı hiç bir deönemd eolmayan sünbyana hayvana erkek çocuğa tecavüz akp döneminde oluyor akp yi değiştir herşey çözülür sen kalkıp cezaevlerinde ne kadar piskopat hırsız katil tecavüzcü salarsan bunalrı yeltenenide savcı servest bırakırsa ceza evlerinde yer açılması için olacağı bu her bir suçta akp nin aldığı kararlar var .
@oralisik Selamün Aleyküm Dediğine Şiddetle Katılıyorum kardeşim ayrıca böyle kansız hemcinslerimiz yüzünden utanıyorum Sanırım Dünyada En Zor Şey Kadın olmak ALLHIM SONUMUZU HAYIR ETSİN NEREYE GİDİYOR İNSANLIK
@oralisik Pislik pislikle temizlenmez.Bu topluma islami eğitim şart. İnsanı insan yapan İslamdır. Sapık diziler, pornografik yayınlar engellenmeli. Evlilik kolaylaştırılmalı. Geneleve parası olan gider. Parası olmayan bu tür iğrençliklere devam eder. Yazılacak çok şey var fakat bu kadar yazabiliyorum.
İDAM ŞART !!!!
cezaevindeki mahkumlar asıl olan cezasını verir o caninin.
kalıcı bir şeyler yapın olaylar oluyor bir iki sanatçı kendi reklamını yapıp sosyal medyadan kınıyor iki gün konuşulup unutuluyor her evladı kendi evladınız yerine koyun öyle düşünün bize bir şey olmaz demeyin dünyanın bin bir türlü hali var sıra sizinkine gelmeden bir şeyler yapın ama gerçekten yapın
Allah insanı şaşırtmasın. Amin
Ahlaksızlık sapkınlık genetikten mi geçiyor yoksa yedikleri içtikleri gıdalardan mı bulaşıyor ? Yoksa Ahlaksız haberlerini mi örnek alıyorlar kendilerine . Sözüm ona dindar kindar toplum yaratıyorlar Hırsızlık yolsuzluk ahlaksızlık vicdansızlık akılsızlık prim yapıyor. Akıl ilim bilime düşman böyle bir zihniyetle memleket bir adım ilerlemez.
ACİLENNN ALLAH'IN ŞERİATI GELMELİ;UNUTMAYIN ŞERİATIN KESTİĞİ PARMAK ACIMAZ VE DİĞER PARMAKLARIN KESİLMESİNE'DE MANİ OLUR.
İmam Hatip lisesi mezunu imiş. Allah korkusu verilmemiş hiç okulda.
KÖPEĞE TECAVÜZ ETTİĞİNİ BİLİYORSUNUZ SAYIN HAKİM. O ZAMAN İÇERİ ATMIŞ OLSAYMIŞSINIZ BU GÜN BUNU YAPAMAZMIŞ. BİR DE UTANMADAN SÖYLÜYOR!!!!
Köpekte ona yapmış ki bi bakın hele
10 yıl önceki işlediği suça Yargının verdiği karar burada önem kazanıyor...
ARKADAŞLAR genelevler Eskiden İstanbul'da bir iki yerde vardı şimdi İstanbul'da 950 dairede 1000000 daire de şu anda bu işi yapılıyor Sen neden bahsediyorsun şu an herkesin evindeki telefon internet Facebook sosyal medya Bir erkek bir kadınla buluşmak için artık yetmiyor en az 50 kadınla yüz kadınla iletişim kuruyor bir araya geliyorlar erkekler kadınlar İsteyen istediği yerde Cadde çarşı pazar Okul iş ortamı Alışveriş Merkezi sosyal medya AVM'ler rezidanslar arabalar okullar liseler artık böyle bir ihtiyaç yok yani İsteyen istediği ile istediği tuşta bir araya gelip İşini bitiriyor O yüzden r
@5870 yazdıklarını sadece zenginler ve zengin çocukları yapıyor, cinsellik ayıp olduğu sürece böylesi manyaklar sayıca artar, erkeği kadını ayıran, kadını emtia gören bir kafa bu ülkeyi yönetiyor. başta ülkeyi yönetenler olmak üzere psikiyatr destekli eğitim şart
Kesin köpekte yapmıştır ona yada kendine yaptirtmistir
Allah uyarı veriyor gariban hayvanlar telef oluyor fakat bir hakim bu şahsa yaptırım uygulamıyor salıyor sonuç ne mi eylüle kadar gidiyor... İnsan ayrımcılığı yapmıyorum ama ölen hayvanlarında, insanlarında, kadınlarında vebali elinden birşey gelipte yapmayanların üzerinedir İDAM İSTİYORUZ
idam
böyle insanları alıp meydanda herkesin gözü önünde asacaksın.böyle bişey bi daha yaşanıyor mu göreceksiniz. her gün bi yenisi çıkıyor iki gün konuşulup üçüncü gün unutuluyor yazık. idam şart
Diğer Haberler