HABER

Fenerbahçe Real Madrid Final Four maçı ne zaman? Fenerbahçe Final Four maçı şifresiz

Fenerbahçe Real Madrid karşısında Final Four maçına çıkacak. Fenerbahçe Real Madrid Final Four maçı ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacak? Final Four maçları ve tarihleriyle ilgili her şey haberimizde!

Fenerbahçe Real Madrid Final Four maçı ne zaman? Fenerbahçe Final Four maçı şifresiz

Fenerbahçe Real Madrid karşısında Final Four yarı final mücadelesine çıkmaya hazırlanıyor. Fenerbahçe Real Madrid Final Four yarı final mücadelesinden önce, THY ile Euroleague komitesi arasında kupalı bir tören gerçekleştirildi ve Final Four kupası, mücadeleden önce İstanbul'a getirildi. THY Yönetim kurulundan İlker Aycı ile Jordi Bertomeu kupayla birlikte poz verdiler.

Fenerbahçe Real Madrid Final Four maçı ne zaman?

Fenerbahçe Real Madrid Final Four yarı final maçı, 19 Mayıs Cuma akşamı 21.30'da canlı yayınla başlayacak. Fenerbahçe ile Real Madrid arasındaki maçtan önce tüm spor kanalları ve TRT Spor kanalı 2 saat öncesinden yayınlarına başlayacak ve gün boyunca bu yayınlar devam edecek.

Fenerbahçe Real Madrid Final Four maçı şifresiz izlenecek!

Fenerbahçe Real Madrid maçı, beIN SPORTS ve TRT Spor kanalları tarafından canlı şifresiz olarak yayınlanacak. Yayıncı kuruluş olan beIN SPORTS kanalının, sonradan yaptığı açıklamaya göre maç şifresiz.

Fenerbahçe Real Madrid Final Four maçı biletleri tükendi mi?

Yapılan açıklamaya göre, yoğun ilgi sonucunda Fenerbahçe Real Madrid yarı final karşılaşmasının biletleri karaborsaya girdi. 250 bin, üstelik 600 bin TL'ye kadar yüksek fiyatlarla satışa sunulan biletler de var. Sahaya en uzak biletleri yaklaşık 5 bin TL, en yakın biletleri ise aşağı yukarı 90 bin TL

Geri Dön